Renovace poškozených podlah výrobních hal a parkovišť

O sanaci, částečnou opravu i kompletní renovaci poškozených podlah parkovišť, výrobních hal nebo skladů se postará společnost KKstav concrete, s.r.o. z Prahy 3.Poškození u vysoce zatěžovaných podlah výrobních hal a venkovních i vnitřních ploch parkovišť vyřeší společnost KKstav concrete, s.r.o. z Prahy 3, která je odborníkem na celoplošné renovace, místní opravy a sanace ploch poškozených velkým provozem nebo častými pády předmětů.

Naše služby zahrnují mimo odborné opravy také prozkoumání stavu podkladu, vyřezání a bourání poškozených míst, broušení, tryskání, injektáže, opravy prasklin, sešití ocelovými sponami, stěrkování povrchu a mnoho dalších úkonů podle individuálního stavu a poškození podlahy.

Kontaktujte odborníky ze společnosti KKstav concrete, s.r.o. a žádejte služby opravy, renovace a sanace poškozených podlah.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pancéřové betonové podlahy se vsypem pro výrobní haly, těžké průmyslové provozy, garáže

Pancéřové betonové podlahy se vsypem pro výrobní haly, těžké průmyslové provozy, garáže

Kvalitní betonové podlahy pro skladovací a výrobní haly Vám zajistí společnost KKstav concrete, s.r.o. z Prahy 3. Poskytneme Vám kompletní podlahu na klíč včetně statistických výpočtů a izolací.
>
>