Microsite byla vložena dne:12.06.2019
ID microsite: 142230, počet zhlédnutí:  116
Zadavatelem microsite je firma

ALUMISTR SE

Rámový a bezrámový zasklívací systém, výroba a montáž

Rámový a bezrámový zasklívací systém do interiéru a exteriéru, zasklívání teras, balkonů, zimních zahrad, výrobu, montáž a servis provádí společnost ALUMISTR SE.

ALUMISTR SE, Hrušovany u Brna, výroba servis rámových a bezrámových zasklívacích systémůALUMISTR SE, Hrušovany u Brna, výroba a ontáž zasklívacích systému teras a balonůALUMISTR SE, Hrušovany u Brna, zasklívání teras, přístřešků, zimních zahrad

Máte v bytě či domě nevyužívaný balkon? Chtěli byste jej využít jako úložný prostor či chráněné posezení? Tak neváhejte a nechte si jej zasklít od společnosti ALUMISTR SE, která sídlí v Hrušovanech u Brna. Naše firma se specializuje na výrobu, montáž a servis rámových a bezrámových zasklívacích systémů, které najdou využití v exteriéru i interiéru. Realizujeme zasklívání teras, lodžií, zimních zahrad, altánů, zádveří a přístřešků. Ve vnitřních prostorech se systémy uplatňují jako dělící příčky a prosklené stěny. Naše produkty jsou funkční, estetické, snadno ovladatelné, zajišťují ochranu proti hluku, prachu, dešti.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY