Protištěpné spony do nejen do pražců, značkovací hřeby

Protištěpné spony do pražců nebo značkovací hřeby vyrábí společnost BOVA Březnice spol. s r.o. sídlící v okrese Příbram.Železniční pražce, mostnice nebo čela dřevěných přejezdů musí být před sušením opatřena protištěpnými sponami, které společně s dalším sortimentem vyrábí společnost BOVA Březnice spol. s r.o. sídlící v okrese Příbram.

Protištěpné spony do pražců jsou vyrobeny v obdélníkové nebo oválně variantě, mají prolisované trny a k výrobě je použit ocelový plech v žárově pozinkované jakosti.

Značkovací hřeby vyrábí společnost BOVA Březnice spol. s r.o. v kulatém, čtvercovém, trojúhelníkovém nebo šestihranném provedení a slouží k popisu železničních pražců údaji o druhu dřeva, výrobci, roku výroby nebo způsob impregnace.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zásuvkové systémy pro lékárny, obchody a sklady Březnice – pro ...

Zásuvkové systémy pro lékárny, obchody a sklady Březnice – pro ...

Zřizujete lékárnu nebo obchod či sklad menších dílů? Pak jistě oceníte praktické zásuvkové systémy, které vyrábí a dodává společnost BOVA Březnice spol. s r.o. sídlící v okrese Příbram.


Kování, kotvy na dřevěné a kamenné konstrukce, výroba a vývoj

Kování, kotvy na dřevěné a kamenné konstrukce, výroba a vývoj

Kování na dřevěné konstrukce, kotvy na kamenné konstrukce, spojovací materiál výrobu a vývoj pro Vás zajistí společnost BOVA Březnice spol. s r.o., sídlící ve Středočeském kraji.