Zadavatelem microsite je firma Autoservis a pneuservis OSP spol. s r.o.Opravy a výměny filtrů pevných částic – osobní a nákladní automobily, stavební stroje

Opravy, čištění a výměny filtrů pevných částic DPF jak u osobních a nákladních automobilů, ale také u stavebních strojů zajišťuje v okolí Moravského Krumlova autoservis a pneuservis OSP spol. s.r.o.Pokud máte problém se zaneseným filtrem pevných částic ať už u vašeho osobního či užitkového vozidla nebo stavebního stroje a hledáte spolehlivý autoservis, který provede vyčištění či případně výměnu špatného filtru pevných částic, navštivte autoservis a pneuservis OSP spol. s.r.o.

Autoservis a pneuservis OSP spol. s.r.o. provádí výměnu filtrů pevných částic u osobních a nákladních automobilů a stavebních strojů. V rámci výměny a vyčištění filtrů provedeme tyto úkony:
- zjistíme, zda stačí spustit servisní regeneraci
- filtr vyčistíme nebo vyměníme za nový
-v případě potřeby přehrajeme software

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Autoopravna a diagnostika koncernových vozů značek Audi, Škoda, Seat a Volkswagen

Autoopravna a diagnostika koncernových vozů značek Audi, Škoda, Seat a Volkswagen

Spolehlivou diagnostiku, opravu koncernových vozů značek Audi, Škoda, Seat i Volkswagen vám zajišťuje firma OSP spol. s.r.o., která své služby poskytuje v Moravském Krumlově i blízkém okolí Ivančic.


Diagnostika osobních a nákladních vozidel autorizovanou diagnostikou VW ODIS

Diagnostika osobních a nákladních vozidel autorizovanou diagnostikou VW ODIS

Diagnostiku osobních a nákladních vozidel prostřednictvím autorizované diagnostiky koncernu VW ODIS provádí v okolí Moravského Krumlova a také Ivančic Autoservis a pneuservis OSP spol. s.r.o.
>
>
>