Microsite byla vložena dne:05.06.2019
ID microsite: 141168, počet zhlédnutí:  47
Zadavatelem microsite je firma

Jiří Marek - Včelí úly

Kvalitní nástavkové úly a výroba včelařských potřeb a komponent

Včelařské potřeby, kvalitní nástavkové úly, rámky, mezistěny, včelařské potřeby, komponenty pro práci medem, ochranné pomůcky zajišťuje Jiří Marek - Včelí úly.

Jiří Marek - Včelí úly, Ženklava, výroba masivních včelých úlůJiří Marek - Včelí úly, Ženklava, dodávka komponentů pro včelaře, lisy, nádobyJiří Marek - Včelí úly, Ženklava, včelařské potřeby, nástavkové úly z masivu

Zabýváte se včelařstvím? Zajisté ke své činnosti budete potřebovat kvalitní úly a speciální pomůcky. Ty Vám dodá společnost Jiřího Marka - Včelí úly, která se nachází v obci Ženklava v Beskydech. Zaměřujeme se na výrobu celodřevěných masivních úlů, nástavek, dna, vík, střech, rámků a mezistěn. Sestavy vyrábíme v různých rozměrech s možností výběru materiálu. Nástavkové úly mohou být nezateplené či zateplené polystyrenem. Dodáváme i kompletní sortiment pro práci s medem jako lis, stáčecí nádoby, cedník a nádoby. K samotné práci je dobré si opatřit i další komponenty jako včelařské kombinézy a klobouky, krmivo pro včely, mřížky na propolis a další.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY