Zadavatelem microsite je firma Vinyl - Flex, s.r.o.Ochranné plastové krytky a uzávěry, povrchová úprava plastů pro kovové díly, kvalitní materiály

Standardní i nestandardní plastové krytky pro závity trubek, příruby i kabely Vám vyrobí společnost Vinyl - Flex, s.r.o. z Ústí nad Labem. Kvalitní materiál s vysokou odolností a ohebností.Krytky pro Vaše vodovodní kohoutky, trubky a jiné páčky Vám zajistí společnost Vinyl - Flex, s.r.o. sídlící v Ústí nad Labem. Vyrobíme Vám krytky standardních i nestandardních rozměrů, různých barev s možností děrování, řezání i potisku. Plastové krytky a uzávěry vyrábíme z kvalitních materiálů s velmi dobrými vlastnostmi. Materiály mají různou tvrdost, barvu, jsou vysoce odolné vůči kyselinám, zásadám i solím. Současně také disponují slušnými těsnícími schopnostmi, a jsou tudíž ideální volbou pro povrchovou úpravu kovových dílů, jako jsou trubky, hadice, dráty i kabely. Vybrat si můžete z pestré palety prototypů a nástrojů, krytky a uzávěry vyrábíme v různých tvarech vždy dle požadavků zákazníka.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Plastové krytky, průhledné trubičky, rukojeti, výroba Ústí nad Labem

Plastové krytky, průhledné trubičky, rukojeti, výroba Ústí nad Labem

Plastové krytky, průhledné trubičky z plastu, potah rukojeti, hran plechu, ochrana závitů jejich výrobu a prodej zajišťuje společnost Vinyl - Flex, s.r.o. z Ústí nad Labem.
>
>