Zadavatelem microsite je firma TERMO zateplení, s.r.o.Revitalizace budov - rekonstrukce bytových, rodinných domů, sanace staveb

Společnost TERMO zateplení, s.r.o. se specializuje na revitalizace, rekonstrukce budov a zateplování domů, také se zaměřuje na sanace staveb. Působí v lokalitě Olomoucký, Jihomoravský, Zlínský kraj.Společnost TERMO zateplení, s.r.o. Kroměříž zajistí pro vlastníky domů i bytová družstva práce související s rekonstrukcí a revitalizací budov.

Zaměřujeme se na revitalizace bytových, rodinných domů - sanace staveb, zateplování domů, rekonstrukce střech a další práce. Působíme na Moravě, především v lokalitě Olomoucký, Jihomoravský, Zlínský kraj.

Revitalizace bytových domů, RD:
- zateplení fasády
- oprava střechy
- úprava vnitřní prostor domu
- výměna oken, dveří
- další úpravy dle požadavků.

Sanační práce:
- sanace vlhkého zdiva
- sanace ŽB konstrukcí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Míchací centrum - míchání, tónování barev, fasádních omítek na počkání

Míchací centrum - míchání, tónování barev, fasádních omítek na počkání

Firma TERMO zateplení, s.r.o. je prodejce zateplovacích systémů a barev, využívají nás firmy hlavně z regionu Kroměříž, Přerov. Naše míchací centrum provádí míchání, tónování barev, omítek na počkání.


Zateplování, zateplení fasád RD, bytových domů, rodinných domů

Zateplování, zateplení fasád RD, bytových domů, rodinných domů

Hlavním oborem společnost TERMO zateplení s.r.o. Kroměříž je zateplování fasád u RD, rodinných, bytových domů. Působí v lokalitě Zlínský, Olomoucký, Jihomoravský kraj.