Microsite byla vložena dne:31.05.2019
ID microsite: 141141, počet zhlédnutí:  63
Zadavatelem microsite je firma

GALATEK a.s.

Kontinuální lakovací linky pro kvalitní povrchovou úpravu produktů

Kontinuální lakovací linky dle individuálních potřeb zákazníka od společnosti GALATEK a.s. zaručuje kvalitní povrchovou úpravu a dlouhou životnost produktů.

GALATEK a.s., Ledeč nad Sázavou, výroba kontinuálních lakovacích linekGALATEK a.s., Ledeč nad Sázavou, lakovací linky dle individuálních potřeb zákazníkaGALATEK a.s., Ledeč nad Sázavou, lakovací linky pro povrchovou úpravu kapalnými nátěry či práškovým plastem

Potřebujete zautomatizovat a urychlit proces povrchových úprav dílů? V takovém případě neváhejte a oslovte naši společnost GALATEK a.s., sídlící v Ledči nad Sázavou. Specializujeme se na výrobu a dodávku kontinuálních lakovacích linek dle individuálních požadavků zákazníka především pro automobilový a letecký průmysl. Soubory zařízení nanášejí kapalné nátěrové hmoty či práškové plasty. Dopravníky posouvají upravované díly mezi technologickými zařízeními jako jsou odmašťovače, nanášení nátěrových hmot, sušiče, vytvrzovací pece a chladící tunely.
Kvalitní finální úprava dílů zaručuje dlouhou životnost.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Výroba lakovací kabiny Ledeč nad Sázavou

Výroba lakovací kabiny Ledeč nad Sázavou

Společnost Galatek,a.s. vyrábí lakovací kabiny. Lakovací kabiny pro nanášení kapalných vodouředitelných nebo rozpouštědlových nátěrových hmot slouží k povrchové úpravě velkorozměrných dílců a kompletních výrobků. Více informací naleznete na našich stránkách.

GALATEK a.s.