Zadavatelem microsite je firma Cairoo – oční optikaMěření dioptrií, zraku při koupi nových brýlí - vyšetření očí oční lékařkou

V Cairoo - oční optice si můžete domluvit přednostní termín pro vyšetření očí oční lékařkou. Měření zraku zajistí i provozovna Otrokovice. Měření dioptrií doporučujeme vždy při koupi nových brýlí.Nepodceňujte péči o svůj zrak, před pořízením nových brýlí si nechejte udělat měření zraku. Díky Cairoo - oční optika dostanete přednostní termín na vyšetření očí oční lékařkou.

Nyní lze měření zraku domluvit v oční optice Otrokovice, nebo přímo na telefonu 739437366.

Díky vyšetření zraku předcházíte dalšímu zhoršování zrakové vady!
Vyšetření očí je zcela bezbolestné, lékař zjistí velikost vady na automatickém přístroji autorefraktometr. Dále se změří nitrooční tlak bezkontaktním tonometrem a vyšetří se oční pozadí.

Podle výsledků pacientům doporučíme vhodné brýle, vyzkouší si je pomocí zkušební obruby a zkušebních skel.

Po vyšetření přineste sebou do naší oční optiky poukaz na brýle vystavený lékařem - díky tomu získáte slevu a částečně úhradu pokryje Vaše pojišťovna.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Nová oční optika - 50% sleva na brýlové obruby, brýlová skla

Nová oční optika - 50% sleva na brýlové obruby, brýlová skla

Nová provozovna Cairoo - oční optika Otrokovice má dlouhodobou akci pro zákazníky. Na brýlové obruby i brýlová skla je stále platná sleva na brýlové obruby i skla až 50%.