Akce na multifokální (progresivní) oční čočky HOYA - druhý pár skel zdarma

LUBRIMEX, s. r. o. oční optika Bruntál

Akce na multifokální (progresivní) oční čočky HOYA - druhý pár skel zdarmaZadavatelem microsite je firma LUBRIMEX, s. r. o. oční optika BruntálSportovní sluneční brýle - široký výběr brýlí pro cyklisty, běžce, lyžaře i jiné sportovce

Sportovní sluneční brýle by měly být nedílnou výbavou každého sportovce.
V naší oční optice naleznete široký výběr kvalitních slunečních brýlí, které Vaše oči ochrání nejen před UV zářením.Na prodejně oční optiky LUBRIMEX, s.r.o. naleznete široký výběr sportovních slunečních brýlí, které Vás ochrání před UV zářením i během Vašeho oblíbeného sportu.

Ať už jste milovníci jízdy na kole, běhu, lyžování, nebo jen rádi provozujete horskou turistiku jistě víte, že ochrana očí je jednou z nejdůležitějších věcí, která je nesmírně důležitá. Obzvláště pokud nosíte dioptrické brýle, které Vám sice umožní dobré vidění, ale neochrání Váš zrak před slunečním svitem.

Ať už potřebujete pouze sportovní sluneční brýle nebo sluneční brýle dioptrické, je potřeba sáhnout po kvalitě, která Vaším očím nijak neuškodí a zároveň Vám poskytne ochranu před létajícím hmyzem nebo třeba před nečistotou ve vzduchu.

Na naší prodejně v Bruntále, Vám pomůžeme s výběrem těch nejvhodnějších brýlí přímo pro Vás. U nás naleznete výběr z více než 100 modelů, a to vše od dodavatelů ověřených značek v nejvyšší kvalitě.

Sportovní brýle se vyrábějí v široké škále různých modelů.
Můžete si pořídit sportovní sluneční brýle multisport (multifunkční) nebo brýle tvarované a uzpůsobené pro jednotlivé sporty a disciplíny jako jsou sporty vytrvalostní, rychlostní atd.
Největší nabídku však tvoří sluneční brýle cyklistické. Ať už se jedná o silniční jízdu, Bike Cross nebo jen o volno časovou jízdu po městě všechny tyto typy brýlí jsou uzpůsobené přímo pro cyklistiku.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Oční optika – profesionální a přátelský přístup, velký výběr a kvalita

Oční optika – profesionální a přátelský přístup, velký výběr a kvalita

Odborné a přesné měření zraku vám zajistí firma Lubrimex v Bruntále, která se zabývá oční optikou. U nás se můžete spolehnout na široký výběr obrouček, profesionální poradenství a přátelský přístup.