Microsite byla vložena dne:21.05.2019
ID microsite: 141048, počet zhlédnutí:  25

Vzdělávání v uměleckých oborech, hudba, tanec, herectví, ZUŠ Blansko

Vzdělávání v oboru hudebním, výtvarném, tanečním a literárně-dramatickém, zpěv, hra na hudební nástroje, keramika, techniky tance vyučuje Základní umělecká škola Blansko.

Základní umělecká škola Blansko, výuka zpěvu, hry na hudební nástrojeZákladní umělecká škola Blansko, umělecký rozvoj, techniky tance, klasické a lidové tanceZákladní umělecká škola Blansko, výtvarné umění, keramika, herectví

Chcete sebe či Vaše dítě rozvíjet v uměleckém směru? Naučit se něco nového a zdokonalit se v uměleckých oborech? Tak neváhejte a přihlaste se do Základní umělecké školy Blansko, příspěvková organizace. Nabízíme vzdělávání v hudební, výtvarné, taneční a literárně-dramatické oblasti.
Zajišťujeme výuku zpěvu a hry na hudební nástroje jako klavír, kytara, housle, flétna, klarinet, akordeon či trubka. Ve výtvarném odvětví realizujeme tvorbu plošnou a prostorovou, techniky malování, grafiky i keramiku. Dramatického ducha rozvíjíme pomocí pohybových, mluvních, hereckých i loutkařských činností při sólovém projevu či divadelní tvorbě. V tanečním oboru se naučíte techniky klasických či lidových tanců.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY