Microsite byla vložena dne:21.05.2019
ID microsite: 141047, počet zhlédnutí:  15
Zadavatelem microsite je firma

KASEN s.r.o.

Průmyslové armatury od světových výrobců, ventily, kohouty, klapky

Průmyslové armatury do tepláren, vodáren, energetiky od předních světových výrobců, ventily, kohouty, klapky, pohony, regulátory dodává společnost KASEN s.r.o.

KASEN s.r.o., Ústí nad Labem, prodej a dodávka průmyslových armatur od světových výrobcůKASEN s.r.o., Ústí nad Labem, výpočty, servis, kontroly armatur v plynárenství, energeticeKASEN s.r.o., Ústí nad Labem, ventily, regulátory, kohouty šoupátka, klapky, pohony, armatury

Potřebujete nové armatury do tepláren či vodáren? V této oblasti Vám bude nápomocná naše společnost KASEN s.r.o., která se nachází v Ústí nad Labem. Specializujeme se na prodej a dodání armatur do průmyslových provozů jako je plynařství, energetika, vodárenství a ČOV, teplárenství. Nabízíme široký sortiment od předních světových výrobců jako například ventily, regulátory, kohouty šoupátka, klapky, pohony, kryogenní, drobné, pomocné a jiné speciální armatury. Klientů zajišťujeme komplexní služby od návrhu a výpočtů, zkoušky a seřízení, po záruční a pozáruční servis a kontroly. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, rádi Vám poradíme.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY