Gymnázium a SOŠE Kaplice

Kvalitní přípravu na vysokoškolské studium nebo uplatnění v zaměstnání přináší absolventům studium čtyřletých oborů na škole Gymnázium a SOŠE Kaplice.Hledáte školu, která Vás kvalitně připraví na vysokoškolské studium nebo na zaměstnání v oblasti cestovním ruchu? Vyberte si studium na Gymnáziu a SOŠE Kaplice.

Moderní škola s volitelnou skladbou oborů pro zaměření studia humanitním, matematickým nebo přírodovědným směrem rozvíjí u studentů jazykové znalosti spoluprací se zahraničními školami a zahraničními zájezdy, kulturní vědomosti doplňuje návštěvami exkurzí nebo sportovních kurzů.

Zájemcům o plán studia poskytne Gymnázium a SOŠE Kaplice v případě zájmu potřebné informace, neváhejte se obrátit na studijní oddělení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Střední odborné učiliště Kaplice

Střední odborné učiliště Kaplice

Vybíráte si střední školu? Přihlaste se ke studiu na Středním odborném učilišti Kaplice, kde nabízí zajímavé učební obory s garancí uplatnění na trhu práce.


Kvalitní středoškolské vzdělání ve studijních oborech gymnázia, obchodní akademie i učiliště

Kvalitní středoškolské vzdělání ve studijních oborech gymnázia, obchodní akademie i učiliště

Kvalitní středoškolské vzdělání s moderními učebnami a možností vycestovat Vám poskytne Gymnázium, Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště, Kaplice, Pohorská 86.
>
>