Hydroizolace plochých střech, zateplení, izolace balkónů, lodžií, garáží, jezírek

Izolaci Vaší střechy rychle a spolehlivě Vám zajistí společnost
Stanislav Pávek – Izolace ze Sloupnic u Ústí nad Orlicí. Profesionální zateplení z kvalitních materiálů, jež vydrží dlouhá léta.


Hydroizolace plochých střech, izolace balkónů, lodžií, garáží, jezírek
Vlhkosti, chladu či zatékání vody do střechy či terasy lehce zabráníte s kvalitním zateplením od firmy Stanislav Pávek – Izolace.

Stanislav Pávek – Izolace je společnost s dlouholetými zkušenostmi na poli izolací, jejíž hlavní činností jsou hydroizolace plochých střech, izolace balkónů, lodžií, garáží i jezírek. Zaměřujeme se primárně na zateplování střech, u kterých využíváme nejen kvalitní materiál s vysokou životností, ale také bohaté zkušenosti našich kvalifikovaných pracovníků. Ať už si vyberete tradiční či moderní hydroizolační systémy, vždy Vám garantujeme perfektní výsledek, který minimalizuje veškeré ztráty tepla. Kompletní izolace provádíme v obci Sloupnice a širokém okolí města Ústí nad Orlicí, a to v průběhu celého kalendářního roku.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Realizace a montáž izolačních systémů v Pardubickém kraji

Realizace a montáž izolačních systémů v Pardubickém kraji
Izolační služby zejména pro střešní plochy, garáže, terasy a zahradní jezírka, hydroizolační práce za pomoci kvalitních folií a asfaltových pásu poskytuje Stanislav Pávek.

Izolace jezírek i větších vodních ploch pomocí hydroizolační fólie - kvalitně a rychle po celé ČR

Izolace jezírek i větších vodních ploch pomocí hydroizolační fólie - kvalitně a rychle po celé ČR
Potřebujete izolovat jezírko nebo větší vodní plochu? Společnost pana Stanislava Pávka se sídlem v Dolní Sloupnici č.40 v okresu Svitavy se zaměřuje na izolace jezírek a větších vodních ploch.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Stanislav Pávek hydroizolace plochých střech
WEBOVÁ STRÁNKA
Stanislav Pávek
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Dolní Sloupnice 40
Sloupnice 565 53

pavek.standa@seznam.cz
+420 777 562 290


Najdete nás také zde:

ARES
captcha