Microsite byla vložena dne:14.05.2019
ID microsite: 140997, počet zhlédnutí:  26

Základní a mateřská škola s environmentálním a sportovním duchem i individuálním přístupem

Kvalitní vzdělání, široký výběr zájmových aktivit i individuální přístup ke každému dítěti Vám poskytne Základní škola a mateřská škola Hnízdo v Úněticích, příspěvková organizace.

Základní a mateřská škola s environmentálním a sportovním duchemIndividuální přístup ke každému dítětiKvalitní vzdělání, široký výběr zájmových aktivit, ZŠ a MŠ Hnízdo v Úněticích

Základní škola a mateřská škola Hnízdo v Úněticích, příspěvková organizace je moderní vzdělávací instituce, která se zaměřuje na výchovu a vzdělání dětí předškolního a školního věku. Jsme škola s environmentálním a sportovním duchem, jejíž základní principy vychází z jednoduchých a osvědčených metod vzdělání. Snažíme se maximálně rozvíjet potenciál každého dítěte, a to vždy s přihlédnutím k jeho zvláštnostem a individuálním potřebám. Děti se u nás učí samostatnosti, jsou zvídavé a dle zájmových preferencí a schopností si určují své vlastní cíle, kterých chtějí dosáhnout. Společně se učíme žít v souladu s přírodou, pracujeme na duševní i fyzické kondici a vytváříme si svá vlastní pravidla.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY