Microsite byla vložena dne:14.05.2019
ID microsite: 140996, počet zhlédnutí:  16
Zadavatelem microsite je firma

Vinařství Igor Herzán

Vinařství Prušánky, lahvová i sudová vína, červená, bílá a růžová

Tradiční rodinné vinařství na jižní Moravě v obci Prušánky - Igor Herzán se zaměřuje na pěstování, výrobu a prodej vín, lahvová i sudová vína, červená, bílá a růžová.

Vinařství Igor Herzán, Prušánky, prodej lahvových a sudových vínVinařství Igor Herzán, pěstování, výroba a prodej červených, bílých a růžových vínRodinné vinařství Igor Herzán, Prušánky, lahodná vína z jižní Moravy

Rádi si vychutnáte sklenku dobrého vína při oslavě s přáteli či při posezení s rodinou? Tak Vám doporučujeme ochutnat vína z rodinného vinařství Igora Herzána, které najdete v Prušánkách v okrese Hodonín. Zaměřujeme se na pěstování, výrobu a prodej různých odrůd vín červených, bílých a růžových. Naše vinice se nachází ve vinařské oblasti jižní Moravy v katastru Prušánek a Velkých Bílovic. Nabízíme vína lahvovaná i sudová. S výběrem Vám rádi poradíme a doporučíme vhodné víno dle Vašich chutí. Můžete si vyprat například z odrůd Muller, Ryzlink, Chardonnay, Rulandské, Tramín, Veltlinské, Frankovka, Dornfelder, Svatovavřinecké či Zweigeltrebe.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Rodinné vinařství s tradicí, lahvová i sudová vína bílá, červená, růžová z Velkých Bílovic

Rodinné vinařství s tradicí, lahvová i sudová vína bílá, červená, ...

Lahodné víno z jižní Moravy ochutnáte ve Vinařství Velké Bílovice Igor Herzán. Víno vyrábíme již po generace, vybrat si proto můžete z široké nabídky bílých, červených i růžových vín.

Vinařství Igor Herzán
Víno
Maloobchod, Velkoobchod, Výroba