Microsite byla vložena dne:14.05.2019
ID microsite: 140994, počet zhlédnutí:  15
Zadavatelem microsite je firma

EDMA s.r.o.

Zakládání staveb budov, liniová, plošná i bodová zakládání

Zakládání staveb rodinných domů, průmyslových staveb, liniová, plošná i bodová zakládání, výstavbu a rekonstrukci pozemních a dopravních staveb realizuje EDMA s.r.o., okres Vyškov.

EDMA s.r.o., okres Vyškov, zakládání rodinných domů a průmyslových objektůEDMA s.r.o., okres Vyškov, liniová, plošná i bodová zakládání stavebEDMA s.r.o., okres Vyškov, výstavba a rekonstrukce pozemních a dopravních staveb

Plánujete výstavbu rodinného domu, haly či silnice? Je třeba začít od základu. Kvalitně provedený základ stavebního objektu je důležitý pro statiku celé stavby. Proto si na tuto práci objednejte odborníky, a to nejlépe naši společnost EDMA s.r.o., která sídlí v obci Luleč v okrese Vyškov. Specializujeme se na zakládání a výstavbu pozemních staveb, především rodinných domů a průmyslových hal. Realizujeme liniová, plošná i bodová zakládání, ke který náleží i činnosti jako zemní práce a terénní úpravy. Dále vykonáváme výstavbu a rekonstrukce dopravních staveb, mostů, silnic, stezek a opěrných stěn.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY