CNC obrábění Louny

Maximálně přesnou práci pro Vás odvedou moderní stroje na CNC obrábění, které při plnění kusových zakázek i sériové výrobě využívá společnost RK METAL spol. s r.o. z Loun.Společnost RK METAL spol. s r.o. z Loun nabízí využitích svých moderních strojů pro CNC obrábění. Maximálně přesných výsledků a zpracování dosahujeme i u obtížných a náročných kusových zakázkách i sériové výrobě.

K výrobě strojních součástek z různých materiálů jakými jsou železné a barevné kovy i plasty využíváme našich strojů a zkušeností vyškolených zaměstnanců, kteří Vám navrhnou vhodný způsob zpracování k přihlédnutí náročnosti Vašeho projektu.

Využijte moderních CNC obráběcích strojů a kontaktujte společnost RK METAL spol. s r.o. pro informace o možné spolupráci.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výroba forem a jejich náhradních dílů Louny – kusové i sériové zakázky

Výroba forem a jejich náhradních dílů Louny – kusové i sériové zakázky

Výrobou forem na lití hliníku nebo vstřikování plastů včetně jejich náhradních dílů se zabývá tým odborníků z firmy RK METAL spol. s r.o. z Loun.


Strojírenská výroba Louny – kusová výroba, malé i velké série

Strojírenská výroba Louny – kusová výroba, malé i velké série

Česká firma RK METAL spol. s r.o. z Loun nabízí své služby kvalifikované strojírenské výroby malých i velkých sérií náhradních dílů, forem na lití hliníku nebo vstřikování plastů.
>
>