Microsite byla vložena dne:13.05.2019
ID microsite: 140979, počet zhlédnutí:  38
Zadavatelem microsite je firma

Lucie Boháčová - Ponyland

Vyjížďky na koních a ponících, výuka jezdectví, exkurze pro školy

Vyjížďky na koních a ponících, práce s mladými koňmi, odbourávání strachů, výuka jezdectví, výukové exkurze pro školy realizuje Lucie Boháčová – Ponyland.

Lucie Boháčová - Ponyland, práce s koňmi, trénink a výuka jezdectvíPonyland Lucie Boháčové, Klášterec nad Ohří, projížďky na koních a ponících, focení a vystoupeníPonyland Lucie Boháčové, výukové kurzy, jezdectví, exkurze pro školy

Zajímáte se o koně? Rádi byste se projeli, vyfotili či se dozvěděli více o jejich výcviku? Tak neváhejte a navštivte Ponyland Lucie Boháčové, který se nachází v Klášterci nad Ohří. Nabízíme komplexní služby v oblasti práce s koňmi jako jsou práce a komunikace s mladými koňmi, nácvik cirkusových kousků, řešení strachů z biče či přepravního vozíku. Dále realizujeme výuku jezdectví s možností pobytu, kde realizujeme vyjížďky a trénink koní. Pořádáme i výukové exkurze pro školy, školky a kroužky, na kterých se účastníci dozví více o provozu ve stáji, péči o koně a poníky, budou se moci povozit na koních a shlédnou vystoupení.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY