Vesnice Kunčice na Královéhradecku s blízkým zámkem Hrádek u Nechanic a hustými lesyVesnici s několika rybníky a kouzelnou krajinou naleznete v okolí malé obce Kunčice u krajského města Hradec Králové. Obec s centrem volného času, prodejnou, hostincem i fotbalovým hřištěm.

Obec Kunčice je nevelká vesnice na Královéhradecku, v jejíž blízkosti se nachází významná historická památka Hrádek u Nechanic neboli malá Hluboká. V okolí vesnice se rozprostírá několik kunčických rybníků, jež tvoří společně s okolními hustými lesy na pohled kouzelnou scenérii. Kunčice se řadí k aktivním obcím, jež svým občanům a návštěvníkům zajišťují nejen základní potřeby, ale rovněž bohatý společenský program. Obec disponujeme obecním úřadem, hostincem, prodejnou potravin i fotbalovým hřištěm, které je místem pravidelných obecních utkání. V Kunčicích se také nachází centrum volného času, a to na místě původně hospodářské budovy Betlachův statek.Zadavatelem microsite je firma 

Obec KunčiceNehtové, kosmetické, pedikérské a masážní studio Pardubice, modeláž nehtů, manikúra.

Nehtové, kosmetické, pedikérské a masážní studio Pardubice, modeláž nehtů, manikúra

Obec Dobřany v Královéhradeckém kraji, barokní kostel sv. Mikuláše, roubená fara, zbytky hradu.

Obec Dobřany v Královéhradeckém kraji, barokní kostel sv. Mikuláše, roubená fara, zbytky hradu
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Podkrkonošská obec Bystrá nad Jizerou, bysterský dřevěný most, melafyrové skalní město

Obec Bystrá nad Jizerou

Podkrkonošská obec Bystrá nad Jizerou, bysterský dřevěný most, melafyrové skalní město

Bystrá nad Jizerou je podkrkonošská obec, která se nachází ve výšce 468 m, výhled na hřebeny Krkonoš, dále na Ještěd, Kozákov a Strážník.


Obec Milotice nad Bečvou v okrese Přerov

Obec Milotice nad Bečvou

Obec Milotice nad Bečvou v okrese Přerov

Naši obec, Milotice nad Bečvou, naleznete mezi městy Hranice nad Moravou, Valašské Meziříčí a Nový Jičín. Nabízíme svým obyvatelům kvalitní služby a vše co potřebují.


Obec České Meziříčí – obec na soutoku řek

Obec České Meziříčí

Obec České Meziříčí – obec na soutoku řek

Vítejte v obci České Meziříčí, obci s téměř 2000 obyvatel ležící zhruba půl hodiny od Hradce Králové. Zavítejte do naší půvabné obce nedaleko Orlických hor a obklopené řekami Labe, Metuje a Orlice.


Brána do Krkonoš – historické město Jilemnice

Město Jilemnice

Brána do Krkonoš – historické město Jilemnice

Historické, lyžařské a turistické město na zápraží Krkonoš, atraktivní město Jilemnice s bohatým vyžitím pro návštěvníky a s kvalitním zázemím pro občany.


Horská obec v podhůří Krkonoš

Obec Čermná

Horská obec v podhůří Krkonoš

Malebná a krásná obec na řece Čermná, malá obec v podhůří Krkonoš nedaleko Trutnova, obec Čermná – nejlepší místo pro život i turismus.