Microsite byla vložena dne:29.04.2019
ID microsite: 140872, počet zhlédnutí:  71
Zadavatelem microsite je firma

Betony Ouřada s.r.o.

Betonové podlahy, lité cementové potěry a anhydritové podlahy

Anhydritové podlahy, betonové podlahy, lité a strojně hlazené cementové potěry kvalitní a rychle proveditelné realizuje společnost Betony Ouřada s.r.o., Praha.

Betony Ouřada s.r.o., Praha, realizace betonových a anhydridových podlahBetony Ouřada s.r.o., Praha, betonové podlahy, lité a strojně hlazené cementové potěryBetony Ouřada s.r.o., Praha, podlahy, tepelné a zvukové izolace

Stavíte dům či jinou budovu? Zajisté budete dělat betonové podlahy. Abyste měli tuto část stavebních prací kvalitně provedenou, je dobré k tomu přizvat odborníky, a to naši společnost Betony Ouřada s.r.o., sídlící v Praze 4. Zaměřujeme se na realizaci betonových podlah, strojně hlazených či litých cementových potěrů, anhydridových podlah spolu s dodáním a pokládkou tepelné a zvukové izolace. Betonářské práce provádíme nejen na podlahách budov ale také při výstavbě základových desek, teras, bazénů i střech. Betonové podlahy jsou vysoce kvalitní, rychlé na provedení s možností použitím do každé místnosti i průmyslových prostor.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Strojně hlazené podlahy z betonové směsi

Strojně hlazené podlahy z betonové směsi

Rovné podlahy v rodinných domech, garážích či průmyslových budovách od Betony Ouřada s.r.o. Realizace strojně hlazených podlah po celé České republice.

Betony Ouřada s.r.o.