Microsite byla vložena dne:28.04.2019
ID microsite: 140855, počet zhlédnutí:  25

Středoškolské vzdělání v oboru Agropodnikání a Veterinářství

Středoškolské zemědělské vzdělání v Lanškrouně v oboru Agropodnikání, Zemědělský provoz, Ekonomika, Chov koní a Veterinářství s denní i dálkové formou studium.

Střední škola zemědělská a veterinární LanškrounStřední škola zemědělská a veterinární Lanškroun, Agropodnikání, Ekonomika, jezdectvíStřední škola zemědělská a veterinární Lanškroun, chov koní, jezdectví, veterinářství

Přemýšlíte, k jakému studiu se zapsat po ukončení základní školy? Zajímá Vás příroda, zemědělství a zvířata? V tom případě je pro Vás ideální volba naše Střední škola zemědělská a veterinární Lanškroun, která se nachází v pardubickém kraji. Na naší škole můžete studovat obor Agropodnikání, který má tři směry. Zaměření na Zemědělský provoz, který se specializuje na podniká a služby v zemědělství. Směr Ekonomika, kde se vyučují předměty jako ekonomika, účetnictví, marketing či právo a směr Chov koní a jezdectví. V oboru Veterinářství se můžete specializovat na Všeobecné veterinářství či na Chov koní. U nás můžete studovat obory denně i dálkově. V rámci studia můžete získat řidičské oprávnění skupiny B a T.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY