Švédská tepelná čerpadla NIBE vysoké kvality, dodávky a montáž všech systémů čerpadelTepelná čerpadla vysoké kvality a dlouhé životnosti Vám poskytne energická společnost GEOHEAT s.r.o. se sídlem v Brně Bosonohy. Zajistíme Vám kompletní služby návrhem počínaje a montáží konče.

Komplexní služby v oblasti tepelných čerpadel Vám zajistí spolehlivá firma z Brna Bosonohy GEOHEAT s.r.o.

GEOHEAT s.r.o. je mladá aktivně se rozrůstající společnost, jejíž hlavní činnost tvoří tepelná čerpadla švédské značky NIBE. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní služby, které v sobě zahrnují dlouhý proces, jenž má svůj počátek v úvodní nabídce a profesionálním návrhu. Naši vysoce kvalifikovaní pracovníci Vám zpracují projekt, jehož součástí je vlastní realizace, dodávka a samozřejmě montáž daných čerpadel. Zaměřujeme se na tepelná čerpadla všech systémů, ať už se jedná o země-voda, voda-voda, či vzduch-voda. Našim hlavním cílem je vysoká spolehlivost a solidní jednání se zákazníky, kteří jsou u nás vždy na prvním místě.Zadavatelem microsite je firma 

GEOHEAT s.r.o.Agroprogres - Servis, s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Pročištění zarostlých trubek přináší značnou úsporu nákladů na topení

REMS Česká republika s.r.o. Praha

Pročištění zarostlých trubek přináší značnou úsporu nákladů na topení

Pročištění zarostlých trubek provádí přístroj REMS Multi push. Tento přístroj během krátké chvíle pročistí Vaše topení a náklady na vytápění se Vám díky tomuto rychlému zásahu znatelně sníží.


Vytápění tepelnými čerpadly NIBE, poradenství, prodej a montáž

Tepelná čerpadla Miloslav Janata

Vytápění tepelnými čerpadly NIBE, poradenství, prodej a montáž

Tepelná čerpadla vhodná do obytných i komerčních objektů, vytápění, chlazení, ohřev vody díky ekologickému zdroji energie – tepelným čerpadlům NIBE od Miloslava Janaty.


Náhradní zdroje - sestava Jablotron, zálohovaná oběhová čerpadla

KOVER, spol. s r.o.

Náhradní zdroje - sestava Jablotron, zálohovaná oběhová čerpadla

Pokud hledáte komplexně řízené zálohované oběhové čerpadlo včetně základní regulace, pak je pro vás ideální sestava Jablotron, kterou vám více představí firma Kover z Jeseníku.


Montáž a dodávka tepelných čerpadel

Aleš Jarýn

Montáž a dodávka tepelných čerpadel

Firma Aleš Jarýn je váš nejbližší poradenský a montážní partner pro tepelná čerpadla v Šumperku a okolí - zajistí vám jejich dodávku včetně odborné montáže. Neváhejte nás kontaktovat i vy!


Prodej kompresorů na stlačený vzduch  s kompletním servisem a poradenstvím od profesionálů

OSPOL TECH s.r.o. Elektrocentrály a kompresory Ostrava

Prodej kompresorů na stlačený vzduch s kompletním servisem a poradenstvím od profesionálů

OSPOL TECH s.r.o. je specializovaná firma z Ostravy, zabývající se stlačeným vzduchem (kompresory). V tomto oboru Vám nabídneme prodej kompresorů, včetně jejich servisu a odborného poradenství.