Kvasnicové Hukvaldské pivo z minipivovaru, Hostinec U Štamgastů

Hukvaldské pivo kvasnicové, výčepní, světlé, tmavé, polotmavé, ležák či speciální z minipivovaru s posezením v Hostinci U Štamgastů, dodávka v sudech.


MINIPIVOVAR HUKVALDY - HOSTINEC U ŠTAMGASTŮ, výroba tradičního českého piva
Rádi si posedíte s přáteli u dobrého piva? Vychutnejte si tradiční český nápoj u nás v Hostinci U Štamgastů, který se nachází v obci Hukvaldy. Zde v našem minipivovaru vyrábíme kvasnicové, světlé, polotmavé i tmavé pivo a u příležitosti výročí či hodů i nejrůznější speciály. Pravidelně míváme na čepu výčepní 10, 5°, světlý ležák 12°, polotmavou 14°. U nás si můžete vypít poctivé pivo v hospůdce či v létě na terase nebo si jej vzít s sebou ve vlastní nádobě či v 1, 5 l PET. Pokud Vám Hukvaldské pivo zachutná natolik, že si jej chce dát do vlastního výčepu, tak můžete. Dodáme Vám soudek či sud pravidelně či jednorázově. Poctivost v pivu se vyplácí, prostě chutná již od roku 2003.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Zažijte tradiční gastronomické hody v rodinném pivovaru, kde vaří i speciální piva

Zažijte tradiční gastronomické hody v rodinném pivovaru, kde vaří i speciální piva
Vaření vlastního piva, ať už světlého, tmavého, polotmavého či různých specialit, se věnuje rodinný pivovar v Beskydech, MINIPIVOVAR HUKVALDY, Hostinec u Štamgastů. Pořádají i gastronomické hody.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MINIPIVOVAR HUKVALDY - HOSTINEC U ŠTAMGASTŮ Vít Lanča
WEBOVÁ STRÁNKA
MINIPIVOVAR HUKVALDY - HOSTINEC U ŠTAMGASTŮ
www.pivovar-hukvaldy.cz
Adresa

Adresa

Dolní Sklenov 19
Hukvaldy 739 46

pivovar.hukvaldy@atlas.cz
+420 721 525 074


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha