Microsite byla vložena dne:25.04.2019
ID microsite: 140840, počet zhlédnutí:  20

Kvasnicové Hukvaldské pivo z minipivovaru, Hostinec U Štamgastů

Hukvaldské pivo kvasnicové, výčepní, světlé, tmavé, polotmavé, ležák či speciální z minipivovaru s posezením v Hostinci U Štamgastů, dodávka v sudech.

MINIPIVOVAR HUKVALDY - HOSTINEC U ŠTAMGASTŮ, výroba tradičního českého pivaMINIPIVOVAR HUKVALDY, Hukvaldské pivo kvasnicové, výčepní, světlé, tmavé, polotmavé, ležák či speciálníHOSTINEC U ŠTAMGASTŮ, minipivovar Hukvaldy, výroba a prodej piva, výčep

Rádi si posedíte s přáteli u dobrého piva? Vychutnejte si tradiční český nápoj u nás v Hostinci U Štamgastů, který se nachází v obci Hukvaldy. Zde v našem minipivovaru vyrábíme kvasnicové, světlé, polotmavé i tmavé pivo a u příležitosti výročí či hodů i nejrůznější speciály. Pravidelně míváme na čepu výčepní 10, 5°, světlý ležák 12°, polotmavou 14°. U nás si můžete vypít poctivé pivo v hospůdce či v létě na terase nebo si jej vzít s sebou ve vlastní nádobě či v 1, 5 l PET. Pokud Vám Hukvaldské pivo zachutná natolik, že si jej chce dát do vlastního výčepu, tak můžete. Dodáme Vám soudek či sud pravidelně či jednorázově. Poctivost v pivu se vyplácí, prostě chutná již od roku 2003.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY