Zadavatelem microsite je firma Mercedes servis Praha 6 David Schwáb - ŠAOMEOprava vozů Mercedes-Benz Praha 6 – kvalitně a bez čekání

Hledáte opravdu, kde se kvalitně a rychle postarají o opravu vozů značky Mercedes-Benz? David Schwáb - ŠAOME, Mercedes servis se nachází v dobré dopravní dostupnosti na Praze 6.Vlastníte automobil značky Mercedes-Benz a hledáte v okolí Prahy 6 kvalitní a rychlý servis? David Schwáb - ŠAOME, Mercedes servis se vždy postará o opravu Vašeho vozu bez dlouhého čekání.

Tento specializovaný autoservis s více než 20 lety zkušeností nabízí profesionální diagnostiku, kompletní servis, výměnu pneu, výměny olejů, brzd, filtrů, výfuků i čelních skel, mechanické a elektro práce, opravy vozů po nehodě včetně klempířské a lakýrnické práce nebo autorizovaný chiptuning pro zvýšení výkonu motoru.

Zaujala Vás nabídka a máte k opravě vozů Mercedes-Benz dotazy? Pak se neváhejte obrátit na David Schwáb - ŠAOME, Mercedes servis.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Specializovaný autoservis vozů zn. Mercedes-Benz - Praha 6

Specializovaný autoservis vozů zn. Mercedes-Benz - Praha 6

David Schwáb-ŠAOME,Mercedes servis je kvalitní autoservis z Únětic - Praha 6, který Vám poskytne kompletní úpravy motoru auta včetně zvýšení jeho výkonu. S naším rychloservisem ušetříte čas i peníze.
>
>