Učební obory s uplatněním na trhu práce

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun – Hlinky nabízí možnost studia lukrativních učebních oborů, které zaručují absolventům uplatnění na trhu práce.


Učební obory Beroun
Hledáte střední školu, kde budete mít po ukončení studia jistotu uplatnění na trhu práce? Pak se zajímejte o nabídku učebních oborů Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Beroun – Hlinky.

Nabídka tradičních i moderních učebních oborů zahrnuje možnost studia a následného uplatnění pro dívky i chlapce. Můžete studovat obor karosář, elektrikář, truhlář, instalatér, strojní mechanik, mechanik opravář motorových vozidel, cukrář, kuchař číšník, prodavač nebo aranžér. Absolventi těchto učebních oborů snadno naleznou práci nebo mohou samostatně podnikat.

Pokud máte zájem o více informací o podmínkách přijetí ke studiu na učební obory Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Beroun – Hlinky, neváhejte kontaktovat vedení školy nebo navštívit dny otevřených dveří.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Maturitní obory, nástavba či 14 druhů učebních oborů v Berouně

Maturitní obory, nástavba či 14 druhů učebních oborů v Berouně
Učební i studijní obory na SOŠ a SOU Beroun – Hlinky. Vyber si správnou střední školu nebo učební obor, který Tě bude bavit. Získej maturitu na naší nástavbě. Možnost ubytování přímo v areálu školy.

Střední odborná škola a učiliště Beroun, studijní obory Cestovní ruch, Kuchař, truhlář

Střední odborná škola a učiliště Beroun, studijní obory Cestovní ruch, Kuchař, truhlář
Kvalitní vzdělání s dobrou perspektivou do budoucna Vám poskytne Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404. Moderní škola s inovativními učebními metodami.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404 Výuka učebních oborů
WEBOVÁ STRÁNKA
Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404
soshlinky.cz
Adresa

Adresa

Okružní 1404
Beroun 266 01

skola@soshlinky.cz
+420 311 622 515


Najdete nás také zde:

InstagramARES
captcha