Učební obory s uplatněním na trhu práce

Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun – Hlinky nabízí možnost studia lukrativních učebních oborů, které zaručují absolventům uplatnění na trhu práce.Hledáte střední školu, kde budete mít po ukončení studia jistotu uplatnění na trhu práce? Pak se zajímejte o nabídku učebních oborů Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Beroun – Hlinky.

Nabídka tradičních i moderních učebních oborů zahrnuje možnost studia a následného uplatnění pro dívky i chlapce. Můžete studovat obor karosář, elektrikář, truhlář, instalatér, strojní mechanik, mechanik opravář motorových vozidel, cukrář, kuchař číšník, prodavač nebo aranžér. Absolventi těchto učebních oborů snadno naleznou práci nebo mohou samostatně podnikat.

Pokud máte zájem o více informací o podmínkách přijetí ke studiu na učební obory Střední odborné školy a Středního odborného učiliště Beroun – Hlinky, neváhejte kontaktovat vedení školy nebo navštívit dny otevřených dveří.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Střední odborná škola a učiliště Beroun, studijní obory Cestovní ruch, Kuchař, truhlář

Střední odborná škola a učiliště Beroun, studijní obory Cestovní ruch, Kuchař, truhlář

Kvalitní vzdělání s dobrou perspektivou do budoucna Vám poskytne Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Beroun - Hlinky, Okružní 1404. Moderní škola s inovativními učebními metodami.
>
>