Zadavatelem microsite je firma SEA Zlín s.r.o.Generální dodávky kotelen - výroba, rekonstrukce, servis kotelny, opravy kotlů

Společnost SEA Zlín s.r.o. zajišťuje výrobu, generální dodávky kotelen, zabývá se i rekonstrukcemi. Obstará i pravidelný servis kotelny a generální opravy kotlů, který řeší střediska Zlín a Kolín.Veškeré činnosti sovisející s generálními dodávkami kotelen zajišťuje společnost SEA Zlín s.r.o. Firma má dvě střediska - Zlín a Kolín, díky tomu poskytuje servis pružně po celé České republice.

Dodávky kotelen řešíme komplexně, od zpracování projektové dokumentace pro nové stavby i rekonstrukce kotelny, přes montáže kotlů a zajistíme i pravidelný servis celé kotelny i generální opravy kotlů.
V rámci servisu je možné si dohodnout speciální servisní podmínky, díky tomu garantujeme dojezd na odstranění závady zařízení do 4hod od nahlášení poruchy.

Zabýváme se i výrobou náhradních dílů - dodáme díly pro většinu typů kotlů, které se v současné době používají.

Na veškeré činnosti sovisející s generální dodávkou kotelen máme patřičná oprávnění. Výhodou je, že veškeré práce zajišťují naši vlastní pracovníci - subdodavatelské firmy využíváme minimálně.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zpracování projektové dokumentace pro rekonstrukci kotelen, kompletní realizace projektů

Zpracování projektové dokumentace pro rekonstrukci kotelen, kompletní realizace projektů

Firma SEA Zlín Vám zpracuje projektovou dokumentaci pro rekonstrukci kotelen a nových staveb. Kompletní realizace projektů i s zajištěním stavebního povolení včetně vlastní výroby, montáže i servisu.


Montáže, opravy, seřízení a servis hořáků, včetně uvedení kotlů do provozu

Montáže, opravy, seřízení a servis hořáků, včetně uvedení kotlů do provozu

Společnost SEA CZ, a.s. Vám zajistí servisní činnost ze středisek Zlín a Kolín. Montáž, oprava a servis kotelen, hořáků, kotlů, plynu, vody či topení. Naše firma Vám rychle uvede potřebné do provozu.
>
>