Nový interiér hotelové restaurace a fitzóna, která je pro ubytované hosty zdarma, pro zájemce k pronájmuModerní fitzóna či vylepšený interiér hotelové restaurace zpříjemní ubytování v Hotelu Gong ve Štramberku, poblíž Kopřivnice. Tělocvična je pro ubytované hosty zdarma a pro zájemce k pronájmu.

Stále se pro naše zákazníky snažíme zkvalitňovat poskytované služby, a tak jsme se hned na začátku roku pustili do dalších inovací.

Zřídili jsme novou fitzónu, která je pro ubytované hosty zcela zdarma. Sportovní nadšenci se zde mohou realizovat na eliptickém trenažéru, stepperu nebo rotopedu, k dispozici je také řada cvičebních pomůcek jako jsou např. jednoruční činky, závěsné posilovací popruhy, bosu, expandery a mnoho dalších. Prostory jsou ovšem dostatečně velké pro skupinové lekce, proto je také nabízíme zájemcům k pronájmu. V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat na tel. 773 029 388.

Dále jsme také vylepšili interiér hotelové restaurace. Je nově vymalováno, na zdech přibyly designové tapety a také jsme investovali do nových lustrů. Třešničkou na dortu byly už jen lampičky na stolech a závěsy. Celkově nyní prostory působí mnohem útulněji, což potvrzují také naši hosté. Hotelová restaurace je tedy ideální místo pro pořádání rodinných oslav nebo firemních večírků. Pravidelně také připravujeme různá tematická menu, např. na Valentýna, o Velikonocích, Štramberské pouti, při zvěřinových nebo bramborákových hodech apod.

Sledujte tedy naše stránky a facebook, ať Vám nic neunikne.

Těšíme se na Vaši návštěvu!Zadavatelem microsite je firma 

Hotel Gong ŠtramberkBONAM, s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Ideální rodinná dovolená - pobyty s polopenzí za příznivé ceny

Restaurace a hotel U Hrocha

Ideální rodinná dovolená - pobyty s polopenzí za příznivé ceny

Ideální rodinnou dovolenou prožijete v Restauraci a hotelu U Hrocha ve Žďáru nad Sázavou. Vyberte si jeden z pobytů s polopenzí za příznivé ceny a poznávejte s Vašimi blízkými krásy kraje Vysočina.


Stylová restaurace a vinárna v moravském stylu – tradiční moravská kuchyně i moderní gastronomie

Vinárna a penzion U Langrů

Stylová restaurace a vinárna v moravském stylu – tradiční moravská kuchyně i moderní gastronomie

Tradiční moravské pokrmy i kulinářské výtvory moderní gastronomie se sklenkou moravského vína si můžete vychutnat ve stylové moravské restauraci a vinárně U Langrů v Dolních Věstonicích.


Hotel Antoň  poskytuje ubytování v historickém jádru města Telč s bezbariérovým přístupem

HOTEL ANTOŇ s.r.o.

Hotel Antoň poskytuje ubytování v historickém jádru města Telč s bezbariérovým přístupem

Hledáte-li ubytování na klidném a přitom perfektně dostupném místě v Telči s bezbariérovým přístupem, Hotel Antoň bude pro Vás tím správným řešením.


Rekreace, firemní akce, svatba, oslava v mlýně v Sedlčanech

Strnadovský Mlýn Ubytování v penzionu Sedlčany

Rekreace, firemní akce, svatba, oslava v mlýně v Sedlčanech

Prostory pro 50 osob určené k oslavám, firemním akcím a menším svatbám, aktivní či odpočinková rekreace v krásné přírodě v Strnadovském Mlýně v Sedlčanech.


Hotel u letiště Praha 6 Ruzyně - pohodlné ubytování před odletem s non-stop recepcí

FBA spol.s r.o. Hotel u letiště, Restaurace AIR CLUB

Hotel u letiště Praha 6 Ruzyně - pohodlné ubytování před odletem s non-stop recepcí

Hotel u pražského letiště Václava Havla v Praze 6 Ruzyni nabízí pohodlné krátkodobé i dlouhodobé ubytování nejen před odletem v nekuřáckých pokojích s non-stop recepcí.