Microsite byla vložena dne:10.04.2019
ID microsite: 140693, počet zhlédnutí:  32
Zadavatelem microsite je firma

HIKO SPORT s.r.o.

Kvalitní vodácká výbava a potřeby, plastové a nafukovací lodě, kajaky, rafty, pádla, vesty

Vybavení pro sjíždění i těch nejdivočejších řek výhodně pořídíte u firmy HIKO SPORT s.r.o. sídlící v obci Jíloviště u Prahy. Veškeré vodácké potřeby pro zkušené i začínající vodáky.

Kvalitní vodácká výbava a potřeby pro sjíždění i těch nejdivočejších řekPlastové a nafukovací lodě, kajaky, rafty, pádla, vestyDoplňkové vodácké potřeby, neoprenové oblečení i helmy, HIKO SPORT s.r.o.

Chystáte se v létě na vodu a uvažujete o novém vodáckém vybavení?

HIKO SPORT s.r.o. je perspektivní společnost sídlící v Jílovišti u Prahy, která se specializuje na prodej veškerých vodáckých potřeb a vybavení. Na našem e-shopu či kamenné prodejně si můžete vybrat z bohatého sortimentu základních vodáckých potřeb, jako jsou plastové a nafukovací lodě, kajaky, rafty či pádla. Současně disponujeme širokým výběrem doplňkových vodáckých potřeb počínaje plovacími vestami přes neoprenové oblečení, vodácké helmy, lodní pytle a záchranné pomůcky konče. Pořiďte si vodácké vybavení špičkové kvality, ať už jste zkušený či začínající vodák, s našimi produkty si můžete troufnout i na tu nejdivočejší řeku.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
, Lodě
E-shop, Maloobchod