Letní taneční týden a pravidelné lekce moderního tance

Spolek Art Calibre, z.s. pořádá pro milovníky tance a pohybu letní taneční týden pod vedením sólové tanečnice Elly Braun a pravidelné lekce moderního tance nebo tai – Chi v Praze.Milujete pohyb a chcete se zdokonalit v tanci pod vedením profesionálů? Využijte některou z připravovaných tanečních akcí spolku Art Calibre, z.s.
Připravujeme letní taneční týden pod vedením Elly Braun, sólové tanečnice prestižní taneční skupiny Richarda Alstona, kde v ceně kurzu účastníci absolvují dvě technické lekce a jeden kreativní workshop denně.

Zájemci o pohyb z Prahy mohou navštěvovat pravidelné lekce moderního tance s důrazem na správné držení těla a zdravý pohyb pod vedením profesionálních lektorů dvakrát v týdnu nebo lekce Tai – Chi pro začátečníky i pokročilé jednou týdně.

Pokud Vás nabídka letního tanečního týdne nebo pravidelných lekcí moderního tance zaujala, neváhejte prosím oslovit kontaktní osobu, pana Jaroslava Langmaiera, 608 702 972, langmaier.jaroslav@gmail.com.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Moderní tanec – kurzy pro začátečníky i pokročilé - České Budějovice

Moderní tanec – kurzy pro začátečníky i pokročilé - České Budějovice

Baví Vás pohyb a chcete se zdokonalit v moderním tanci? Zavítejte na kurzy moderního tance pro začátečníky i pokročilé, které v Českých Budějovicích pořádá Trained Motion Systematics s.r.o.
>
>
>