Zadavatelem microsite je firma Lovecká chata Folmava MYSTERY CB s.r.o.Lovecká chata u hraničního přechodu Folmava, restaurace, oslavy

Lovecká chata MYSTERY CB s.r.o. se nachází u hraničního přechodu Folmava, restaurace s nabídkou zvěřiny a české kuchyně, vhodná pro uspořádání firemních akcí a oslav.Plánujete návštěvu západních Čech a Českého lesa? Tak zajisté zavítejte i k samým hranicím s Německem k hraničnímu přechodu Folmava do Lovecké chaty Folmava MYSTERY CB s.r.o., která se nachází v obci Česká Kubice. Stylově, vzhledem i kuchyní, zapadá restaurace do lesu a lovišť zdejší krajiny. Při návštěvě Vám nabídneme zvěřinové speciality z jeleního, srnčího a kančího masa, ale i tradiční česká jídla. Pokrmy si můžete vychutnat v příjemném prostředí restaurace u krbu s kapacitou 90 míst či na prosklené terase, která má 105 míst. Chata a její krásné okolí se hodí na uspořádání oslav, svateb, firemních akcí a večírků.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Restaurace Lovecká chata Folmava – zvěřinový ráj v podhůří Českého lesa

Restaurace Lovecká chata Folmava – zvěřinový ráj v podhůří Českého lesa

Zvěřinové speciality, česká kuchyně, pořádání oslav, firemních večírků, svateb se zaměřením na zákazníka nabízí restaurace Lovecká chata Folmava.