Microsite byla vložena dne:08.04.2019
ID microsite: 140660, počet zhlédnutí:  15
Zadavatelem microsite je firma

Obec Sudoměřice u Tábora

Obec Sudoměřice u Tábora, vstupní brána do jihočeského kraje

Obec Sudoměřice u Tábora se nachází podél dálnice D3 jako vstupní brána do jihočeského kraje. Malebná krajina lesů a rybníků, cyklotrasy, přírodní a historické zajímavosti.

Obec Sudoměřice u Tábora, lesy, rybníky, malebná krajina jihočeského krajeObec Sudoměřice u Tábora, jihočeský kraj, cyklotrasy, naučná stezkaObec Sudoměřice u Tábora, vstupní brána do jihočeského kraje, historické a přírodní zajímavosti

Chcete poznat krásy jihočeského kraje od samých hranic? Tak začněte u jeho bran v obci Sudoměřice u Tábora, která se nachází severně od okresního města Tábor. Katastrální území obce protíná dálnice D3 a železniční trať Praha – České Budějovice. Poznejte rozmanitou krajinu lesů, polí a luk, kterou můžete prozkoumat pěšky či na kole po značených cyklotrasách a NS Stříbrná osmička, které prochází obcí. Nachází se zde Sudoměřický rybník, který se v letních měsících využívá ke koupání. Z blízkého okolí můžete navštívit Přírodní park Jistebnická vrchovina, PP Suchdolský rybník, židovský hřbitov či zámek Nemyšl.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY