Microsite byla vložena dne:08.04.2019
ID microsite: 140659, počet zhlédnutí:  26

Moderní ubytování pro studenty v Praze, ve dvoulůžkových pokojích

Domov mládeže a školní jídelna Lovosická poskytuje moderní ubytování pro studenty středních a vysokých škol v Praze, ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Domově mládeže Lovosická, ubytování pro studenty v PrazeDomov mládeže a školní jídelna, Praha 9, Lovosická 42, knihovna, klubovna, výchovný poradceDomově mládeže Lovosická, dvoulůžkové pokoje, jídelna, posilovna, tělocvična

Studujete či plánujete studium střední nebo vysoké školy v Praze? Najít vhodné ubytování pro žáky a studenty je někdy velký oříšek. Tak již neztrácejte čas hledáním a ubytujte se v Domově mládeže Lovosická. Ubytovací objekty se nachází na ulici Lovosická a Dittrichova v Praze v blízkosti zastávek MHD. Zajišťujeme kvalitní, cenově dostupné a moderní ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.
Součástí ubytování je i stravování, připojení k internetu, posilovna, tělocvična, venkovní hřiště, knihovna, klubovna, společenská místnost s počítačem, televizí a kuchyňkou, výchovný poradce.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY