Microsite byla vložena dne:07.04.2019
ID microsite: 140647, počet zhlédnutí:  12
Zadavatelem microsite je firma

PROfi Jihlava spol. s r. o.

Projektová i předprojektová příprava inženýrských staveb

Projektovou i předprojektovou přípravu inženýrských staveb, technické infrastruktury, vodovodů, plynovodů, kanalizací a komunikací zpracovává PROfi Jihlava spol. s r. o.

PROfi Jihlava spol. s r. o., projekty staveb inženýrských sítíPROfi Jihlava spol. s r. o., projektová i předprojektová příprava vodovodů, plynovodů, kanalizaí, ČOVPROfi Jihlava spol. s r. o., projektrová dokumentace silnic a staveb technické infrastruktury

Plánujete výstavbu inženýrských sítí či přípojku k budově? Před samotnou výstavbou je zapotřebí mít zpracovanou projektovou dokumentaci stavby. S těmito náležitostmi Vám pomůže naše společnost PROfi Jihlava spol. s r. o. Specializujeme se na zpracování předprojektové a projektové přípravy staveb se zaměřením na inženýrské sítě. Realizujeme projekty pro výstavbu plynovodů, vodovodů, vodojemů, kanalizací, stok, čističek odpadních vod, jímek a nádrží. Současně zpracováváme i dokumenty pro místní, regionální a nadregionální komunikace, dálnice, přeložky silnic. Technická infrastruktura je velmi důležitá, a proto je zapotřebí ji mít správně provedenou podle kvalitních projektů.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY