Zadavatelem microsite je firma TERMO zateplení, s.r.o.Míchací centrum - míchání, tónování barev, fasádních omítek na počkání

Firma TERMO zateplení, s.r.o. je prodejce zateplovacích systémů a barev, využívají nás firmy hlavně z regionu Kroměříž, Přerov. Naše míchací centrum provádí míchání, tónování barev, omítek na počkání.Společnost TERMO zateplení, s.r.o. má specializovanou prodejnu na zateplovací systémy a interiérové a exteriérové barvy v Kroměříži. Naše míchací centrum využívají firmy a soukromé osoby i z okolních regionů - Přerov, Olomouc, Prostějov.

Provádíme míchání, tónování barev a fasádních omítek na počkání - mícháme v široké škále barev.

Prodej, tónování:
- disperzní interiérové barvy
- fasádní nátěry - akrylátové, silikonové fasádní barvy.

Naše firma je nejen prodejce zateplovacích systémů a barev, ale zaměřujeme se na realizaci zateplení fasád, bytových domů i komerčních budov. Máme zkušenosti se sanacemi budov.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zateplování, zateplení fasád RD, bytových domů, rodinných domů

Zateplování, zateplení fasád RD, bytových domů, rodinných domů

Hlavním oborem společnost TERMO zateplení s.r.o. Kroměříž je zateplování fasád u RD, rodinných, bytových domů. Působí v lokalitě Zlínský, Olomoucký, Jihomoravský kraj.


Revitalizace budov - rekonstrukce bytových, rodinných domů, sanace staveb

Revitalizace budov - rekonstrukce bytových, rodinných domů, sanace staveb

Společnost TERMO zateplení, s.r.o. se specializuje na revitalizace, rekonstrukce budov a zateplování domů, také se zaměřuje na sanace staveb. Působí v lokalitě Olomoucký, Jihomoravský, Zlínský kraj.
>
>
>