Výroba rozvaděčů nízkého napětí - rozváděče pro průmyslové, kontejnerové rozvodnySpolečnost Elektro Kroměříž a.s. se zaměřuje na výrobu rozvaděčů nízkého napětí. Působí po celé ČR. Ve výrobním programu jsou mimo jiné rozváděče pro průmyslové, kontejnerové rozvodny.

Na výrobu, montáž, údržbu a rekonstrukce rozvaděčů nízkého napětí se specializuje společnost Elektro Kroměříž a.s.. V rámci produkce se zaměřuje i na rozváděče pro průmyslové rozvodny, kontejnerové rozvodny.

Společnost Elektro Kroměříž působí na trhu s rozvaděči NN více jak 25 let. Dodávky řešíme individuálně, dle potřeb zákazníka.

Rozváděče pro průmyslové rozvodny NN:
- pro lehký i těžký průmysl, energetiku
- obchodní řetězce
- bankovní domy
- zdravotnictví apod.

Kontejnerové rozvodny NN:
- pro průmyslové využití - na vzdálených objektech, na technologických konstrukcích, těžebních plošinách
- nahrazují klasické stavební objekty.Zadavatelem microsite je firma 

Elektro Kroměříž a.s.Stanislav Kojecký
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Modulární elektronické pojistky MaxGuard, Weidmüller pro konfiguraci na míru

EMS ELEKTRO s.r.o.

Modulární elektronické pojistky MaxGuard, Weidmüller pro konfiguraci na míru

Firma EMS ELEKTRO dodává produkty firmy Weidmüller, mimo jiné i modulární elektronické pojistky MaxGuard, se kterými lze nakonfigurovat sestavu na míru a dochází k velké úspoře místa v rozvaděči.


Společnost Pfannenberg mění oficiální zastoupení pro Českou republiku

EMS ELEKTRO s.r.o.

Společnost Pfannenberg mění oficiální zastoupení pro Českou republiku

Pozor změna: výrobce Pfannenberg mění oficiální zastoupení pro Českou republiku. Nově se jím stává společnost EMS ELEKTRO s.r.o., významný dodavatel elektromateriálu a prvků průmyslové automatizace.


Odrušování a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility (EMC, EMF) - Praha

SKYBERGTECH s.r.o. EMC, EMF

Odrušování a měření v oblasti elektromagnetické kompatibility (EMC, EMF) - Praha

Elektromagnetická kompatibilita a frekvence, že vám tyto pojmy nic moc neříkají? Nám ve společnosti SKYBERGTECH ano. To, aby byly všechny vaše elektrické přístroje v souladu a navzájem se nerušily, je totiž velmi důležité. Jak to zjistíte? No přece díky měření EMC a EMF, které vám nabízíme. Radiové a televizní vysílače, ale i další přístroje, vydávají velkou dávku elektromagnetických vln. Pokud ale nezařídíte, aby se tyto přístroje navzájem nerušily, můžete si způsobit velké potíže - ať už v podobě krátkodobých výpadků a kolísání napětí nebo impulsního rušení. A přesně od toho je tady společnost SKYBERGTECH. Nabízíme vám měření EMF i EMC, odrušení a mnohem více. Zajistíme například: - Monitorování napájecího napětí v sítích NN / VN - Zjištění úrovně rušení, které vzniká na svorkách měřeného zařízení při provozu, nebo které se v daném místě šíří po napájecí síti od jiných zdrojů - Možnost posouzení úrovně rušení z hlediska požadavků příslušné normy - Měření termovizí - Měření odolnosti systémů proti různým druhům rušení - Zjištění intenzity rušivého pole vyzařované měřeným zařízením nebo objektem, intenzity užitečných signálů radiových, televizních a jiných vysílačů Nevíte si v oblasti elektromagnetické kompatibility rady? Pak využijte našeho poradenství. Rádi vám navrhneme řešení přesně na míru, provedeme měření EMF i EMC a poradíme, jak na odrušení jednotlivých přístrojů. Výpadky, přetížení nebo rušení signálu? Na to můžete díky společnosti SKYBERGTECH zapomenout. Naši provozovnu najdete v obci Tehovec v okrese Praha - východ.


Dodávky výrobků a systémů v oblasti ochrany proti výbuchu Mělník, automatizační technika

BARTEC s.r.o.

Dodávky výrobků a systémů v oblasti ochrany proti výbuchu Mělník, automatizační technika

Dodávky výrobků a systémů v oblasti ochrany proti výbuchu Mělník, automatizační technika, analyzátory, měření, elektrotechnika pro těžbu, modulární analyzátory plynu, řídící stanice, ovládací panely.


Výrobky pro oblast strojírenství a elektrotechniky od zahraničních dodavatelů

STAPI - Stanislav Pípal s.r.o.

Výrobky pro oblast strojírenství a elektrotechniky od zahraničních dodavatelů

Obchodní společnost STAPI – Stanislav Pípal s.r.o. z Kladna nabízí v zastoupení zahraničních dodavatelů široký sortiment výrobků v oblasti strojírenství a elektrotechniky.