Zadavatelem microsite je firma SCASERV a.s. PrahaMobilní oplocení vč. příslušenství pro dočasnou kontrolu pohybu, lešenářské sítě - eshop

Pro dočasnou kontrolu pohybu osob slouží mobilní oplocení vč. příslušenství, které prodává na svém eshopu společnost SCASERV a.s. Dále je možnost zakoupit i lešenářské sítě a rychloupínací pásky.Potřebujete-li zakoupit mobilní oplocení, navštivte eshop společnosti SCASERV a.s., kde naleznete všechna potřebná příslušenství.

Mobilní oplocení využijí pořadatelé festivalů, koncertů či jiných akcí, kde je potřeba kontrolovat přístup lidí. Dále se používá i na stavbách k ochraně stavebního materiálu. Mobilní oplocení slouží k usměrnění pohybu osob či dopravních prostředků a jako dočasná ochrana. Navíc jej můžete jednoduše a rychle přesunout a postavit dle potřeby.

Mobilní oplocení - příslušenství:
- plotový prvek s výztuhou
- plotová branka
- betonová patka
- plastová patka 22 kg a 26 kg
- plot kolečko k brance
- plotová spojka (komplet)
- plotový závěs k brance

Dále prodáváme kvalitní lešenářské sítě, které jsou velmi odolné vůči protržení. Sítě jsou vzdušné a nesají vodu. K sítím doporučujeme i upínací pásky pro snadné uchycení, které taktéž naleznete na našem eshopu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Stěnové bednění, bednící panelový systém - prodej i pronájem od specializované firmy

Stěnové bednění, bednící panelový systém - prodej i pronájem od specializované firmy

Prodejem i pronájmem stěnového bednění se zabývá společnost SCASERV a.s. s provozovnou v Praze. Tento všestranný bednící panelový systém zajišťuje dokonalý povrch betonu dle nejpřísnějších norem.


Jednoduché ocelové fasádní rámové lešení SPRINT - pronájem, prodej i montáž

Jednoduché ocelové fasádní rámové lešení SPRINT - pronájem, prodej i montáž

Společnost SCASERV a.s. s provozovnou v Praze poskytuje pronájem, prodej i montáž ocelového fasádního lešení SPRINT, které svou jednoduchostí a rychlostí montáže zajišťuje snížení provozních nákladů.
>
>