Zadavatelem microsite je firma ASPro PACK s.r.o.Kvalitní papírové kelímky na kávu s vlastním potiskem

Dvouvrstvé kelímky na kávu s vlastním potiskem vhodným pro Vaší reklamu vyrábí firma ASPro PACK s.r.o.
Zamyslete se nad správnou volbou kelímku, který Vám padne do ruky a vyberte si vlastní design.Ke každodennímu rituálu spousty lidí patří doušek dobré kávy, kterou si ne vždy můžeme vychutnat z pohodlí domova nebo kanceláře.

Avšak tento horký nápoj si můžeme dopřávat i s papírového kelímku, který naše firma ASPro PACK s.r.o. dovedla k dokonalosti.
Vyrábíme pouze dvouvrstvé kelímky, které nepálí v ruce s potiskem bez nežádoucího zápachu a s místem pro Vaší reklamu.

Zajistíme Vám výrobu a prodej papírových dvouvrstvých kelímků s vlastním potiskem.
Pokud budete chtít poradíme Vám jaký design je tou nejlepší volbou aby byl potisk dobře rozpoznatelný nebo si můžete zvolit vlastní grafický návrh, který Vám bude vyhovovat.

Zamyslete se, jaký kelímek by mohl reprezentovat Vaší firmu a my Vám slíbíme, že pro Vás vyrobíme kelímky, které nebudou potisknuté ofseten, který lehce zapáchá a vyrobíme Vám dvouvrstvé kelímky s celoplošným plno barevným potiskem a s vlastním dobře padnoucím víčkem, aby se z kelímku stal praktický reklamní předmět, který poslouží každému zákazníkovi.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Nápojové papírové thermo kelímky na kávu s sebou - dvouvrstvé nepálí

Nápojové papírové thermo kelímky na kávu s sebou - dvouvrstvé nepálí

Káva správně zabalená na cestu v nepálivém kelímku? To jsou dvouvrstvé nápojové papírové thermo kelímky na kávu s sebou, které vyrábí a prodává společnost ASPro PACK s.r.o. z Rožnova pod Radhoštěm.