Microsite byla vložena dne:31.03.2019
ID microsite: 140584, počet zhlédnutí:  14
Zadavatelem microsite je firma

ŠROUBY Krupka s.r.o.

Šroubárna, výroba šroubů, matic, kolíků, závitových tyčí a čepů

Šroubárna ŠROUBY Krupka s.r.o., okres Teplice se zaměřuje na výrobu spojovacího materiálu, šroubů, matic, kolíků, podložek, závitových tyčí, čepů a ocelových dílů pro průmyslová odvětví.

ŠROUBY Krupka s.r.o., výroba spojovacího materiálu, šrouby a maticeŠROUBY Krupka s.r.o., výroba šroubů, matic, čepů, kolíků, podložek z oceliŠROUBY Krupka s.r.o., výrobce spojovacího materiálu pro strojírenství, automobilní průmysl

Podnikáte ve strojírenském, stavebním, automobilovém či jiném průmyslu? Hledáte spolehlivého dodavatele kvalitního spojovacího materiálu? Již neztrácejte čas a kontaktujte naši společnost ŠROUBY Krupka s.r.o., sídlící v obci Krupka v okrese Teplice. Specializujeme se na výrobu šroubů a matic M 4 – M 30, zavinovacích tyčí a čepů do délky 3 m, kolíků, podložek a jiných součástek. Dále zajišťujeme výrobu dílů podle přesných výkresů.
Šroubárenské zboží produkujeme převážně z automatové oceli, nerezové oceli a mosazi. Dle specifikace zákazníka provádíme i povrchovou úpravu zinkem, chromátem, niklem, mosazí či mědí.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY