Zadavatelem microsite je firma Istanbul Kebab, s.r.o. - turecká restauracePravá turecká restaurace v centru Prahy s tradičními pokrmy z kvalitních surovin

Pochutnejte si na pravém tureckém kebabu, který Vám připraví experti na tuto kuchyni, Istanbul Kebab, s.r.o. - turecká restaurace ležící v samotném srdci Prahy 1 Nové Město.Turecký kebab od skutečných Turků najdete u Istanbul Kebab, s.r.o. - turecká restaurace. Pochutnejte si na nevšedních chutích našich luštěninových a zeleninových polévek či okuste pravý turecký döner durum kebab připravený v samotném srdci naší české metropole. Jsme připraveni uspokojit chuťové buňky nejen milovníků masitých jídel, ale i těch, kteří dávají přednost rostlinné stravě. Vybrat se můžete rovněž z pestré škály hlavních jídel, grilovaných pokrmů i tradičních dezertů. Všechna jídla připravujeme z kvalitních a vždy čerstvých surovin. Navštivte nás a přesvědčte se sami, sídlíme v centru Prahy 1 na Novém Městě.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pravá turecká restaurace s tradičními tureckými pokrmy, dezerty, kebabem v centru Prahy

Pravá turecká restaurace s tradičními tureckými pokrmy, dezerty, kebabem v centru Prahy

Tradiční turecké pokrmy, jako jsou döner kebab, grilovaný kebab, ale také širokou nabídku chutných polévek a dezertů najdete v centru Prahy v restauraci Istanbul Kebab, s.r.o. - turecká restaurace.
>
>