Zadavatelem microsite je firma ZELENÁ LÉKÁRNA - Lenka, s.r.o.Jarní detoxikace organismu a přírodní prevence proti chřipkám - Ostropestřecový sirup jako ochrana jater a bylinný čaj Detoxikan

Přijďte do obchodu ZELENÁ LÉKÁRNA-Lenka, s.r.o. ve Vsetíně a ve světě plné bylin a přírodních produktů Vám poradíme jak na prevenci a jarní detoxikaci organismu, abyste se vyhnuli chřipkové epidemii.Právě nám začali krásné jarní dny a tak jako se příroda začíná zabarvovat do všech různých barev i naše tělo se pořádně probouzí ze zimního spánku a Vy mu můžete pomoci přírodními produkty z naší ZELENÉ LÉKÁRNY ve Vsetíně.

Přijďte si k nám pro ostropestřecový sirup a a kvalitní porcovaný bylinný čaj Detoxikant pro pořádné nastartování organismu a vyčištění jater a střev.

Wolfberry ostropestřecový sirup Vám poslouží pro posílení jater a můžete jej používat samostatně nebo i ve studené kuchyni. Doporučená denní dávka jsou dvě čajové lžičky za den.
Bylinný čaj Detoxikan poslouží správné funkci střevního traktu a ledvin a podpoří normální trávení Vašeho metabolismu.

Pokud se chystáte na vyčištění organismu, rádi Vám pomůžeme sestavit detoxikační program přímo na míru.
V našem obchůdku Vám u každého produktu vše vysvětlíme a poradíme Vám, která přírodní cesta je pro Vás ta pravá.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Bylinné tinktury, oleje, zelené potraviny přímo od výrobců v lékárně s ...

Bylinné tinktury, oleje, zelené potraviny přímo od výrobců v lékárně s ...

V příjemném obchůdku ZELENÁ LÉKÁRNA – Lenka s.r.o. ve Vsetíně s čínskou a přírodní medicínou zakoupíte bylinné tinktury, oleje, i pro aromaterapii, zelené potraviny, bio kosmetiku a zubní kartáčky.


Velký výběr bylin a léčivých produktů v přírodní lékárně Vsetín - čaje, ...

Velký výběr bylin a léčivých produktů v přírodní lékárně Vsetín - čaje, ...

Navštivte obchůdek ZELENÁ LÉKÁRNA - Lenka v centru Vsetína, který je plný bylin a vyberte si ze širokého sortimentu přírodní kosmetiky, čínské medicíny a léčivých produktů.