Rekonstrukce a zateplování Kladno – rodinné domy i komerční objekty

Firma STAVBY – REKONSTRUKCE PEJŠA s.r.o. z Kladna nabízí své služby rekonstrukce a zateplování rodinných domů, bytových jader i komerčních objektů.Vlastníte rodinný dům nebo komerční objekt, který je v nevyhovujícím stavu a přemýšlíte o jeho rekonstrukci? Hledáte spolehlivou firmu, která se o vše postará? Pak neváhejte oslovit společnost STAVBY – REKONSTRUKCE PEJŠA s.r.o. z Kladna.

Ať už se bude jednat o částečnou nebo úplnou rekonstrukci, zateplení nebo přístavbu, můžete si být jisti kvalitně odvedenou řemeslnou prací dotaženou do posledního detailu i dodržením nasmlouvaných termínů.

Pokud Vás nabídka zaujala a chystáte se na rekonstrukci nebo zateplení Vaší nemovitosti, obraťte se s dotazy na firmu STAVBY – REKONSTRUKCE PEJŠA s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kladenská stavební rodinná firma s tradicí

Kladenská stavební rodinná firma s tradicí

Chystáte se stavět nebo renovovat a hledáte spolehlivou stavební firmu? Rodinná firma STAVBY – REKONSTRUKCE PEJŠA s.r.o. z Kladna nabízí své profesionální služby již od roku 1998.


Stavba rodinných a bytových domů, kanceláří a komerčních prostor Kladno

Stavba rodinných a bytových domů, kanceláří a komerčních prostor Kladno

Pokud sháníte spolehlivou firmu pro stavbu nebo rekonstrukci rodinných a bytových domů nebo komerčních prostor a kanceláří, neváhejte se obrátit na STAVBY – REKONSTRUKCE PEJŠA s.r.o. z Kladna.
>
>
>