Středoškolské studium v oboru zahradnictví, maturitní i učební obory

Střední zahradnická škola, Ostrava, příspěvková organizace nabízí středoškolské studium s maturitními i učebními obory zahradnictví, přírodní lyceum, florista a zahradník.Přemýšlíte, kam se vydat po ukončení základní školy? Zajímáte se o přírodu, botaniku, dendrologii, floristiku, projektování zahrad i biologii člověka? Tak v tom případě je pro Vás ideálním řešením studium na Střední zahradnické škole, Ostrava, příspěvková organizace.

U nás si můžete vybrat ze čtyřletých studijních oborů Zahradnictví a Přírodní lyceum, které jsou ukončených maturitou. Nabízíme také tříleté učební obory Prodavač květin – florista a Zahradník zakončeny zkouškou a výučním listem.

Žáky připravujeme k dalšímu studiu na vysoké škole a nástup na pracovní trh v oblasti zahradnické a zemědělské výroby, ochrany a tvorby životního prostředí, v biotechnologických provozech.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Střední zahradnická škola Ostrava - škola s tradicí, vzděláváme již více než 110 let.

Střední zahradnická škola Ostrava - škola s tradicí, vzděláváme již více než 110 let.

Nevíte si rady s výběrem oboru nebo školy? Střední zahradnická škola se sídlem v Ostravě, nabízí studijní obor zahradnictví. Jsme školou s bohatou historií a tradicí.