Stanice technické kontroly a měření emisí v Bosch Car servis Opava

Bosch Car servis Autoservis Opava

Stanice technické kontroly a měření emisí v Bosch Car servis OpavaZadavatelem microsite je firma Bosch Car servis Autoservis OpavaDen otevřených dveří v servisu osobních automobilů Bosch Car servis v Opavě

Přijďte si užít den otevřených dveří v moderním servisu osobních automobilů Bosch Car servis v Opavě s bohatým programem, kde navíc získáte akční slevu na opravu závad Vašeho vozidla.Moderně vybavený autorizovaný servis osobních vozidel Bosch Car Servis v Opavě si dovoluje pozvat všechny motoristy na den otevřených dveří, který se uskuteční v sobotu 6. dubna od 9 do 14 hodin v areálu TQM-holding s.r.o.

Zde je malá ochutnávka toho, na co vše se můžete těšit:
- čištění kabiny vozidla, Ozonérem“
- kontrola podvozku se zaměřením na diagnostiku vůli podvozku
- bezplatné načtení závady z řídící jednotky vozidla s vystavením protokolu - pokud zjistíme na vašem vozidel závadu, obdržíte 10% slevu na její opravu
- bezplatná zkouška souměrnosti brzd na válcové zkušebně brzd


Čeká Vás také zajímavý doprovodný program, v jehož rámci si můžete vyzkoušet jízdu na elektrokole AUTO KELLY. Ve spolupráci se SVČO je také připraven program pro rodiny s dětmi. Pro účastníky dne otevřených dveří je také zajištěno občerstvení, a to zcela zdarma.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Autoservis, opravy a údržba osobních a lehkých užitkových vozidel - ...

Autoservis, opravy a údržba osobních a lehkých užitkových vozidel - ...

Truck servis v areálu TQM na Těšínské ulici v Opavě provozuje také Bosch Car servis. Ten provádí servis, opravy a údržbu osobních a lehkých užitkových vozidel.


Renovace čerpadel DeNOx a DENOXTRONIC dopravující močovinu (AdBlue) do ...

Renovace čerpadel DeNOx a DENOXTRONIC dopravující močovinu (AdBlue) do ...

TQM holding s.r.o. Opava Vám pro Česko a Slovensko zajistí opravy čerpadel DeNOx a DENOXTRONIC. Renovace čerpadel dopravující močovinu (AdBlue) do výfukových systémů vozidel za účelem snížení emisí.


Plnění, servis a desinfekce klimatizace za zvýhodněné ceny

Plnění, servis a desinfekce klimatizace za zvýhodněné ceny

Společnost TQM - holding s.r.o. provozuje Bosch car servis, který je zaměřený na komplexní servisní služby, mezi které patří také plnění, servis a desinfekce klimatizace v Opavě a okolí.


Servis osobních vozidel všech značek- profesionálně, rychle a se zárukou

Servis osobních vozidel všech značek- profesionálně, rychle a se zárukou

Společnost TQM - holding s.r.o. je moderní dopravní a logistická firma z Opavy, která provozuje Bosch Car servis, ve kterém Vám nabízí servis osobních vozidel a to rychle, profesionálně včetně záruky.


3D Geometrie –  přesná diagnostika a seřízení nápravy osobních aut a ...

3D Geometrie – přesná diagnostika a seřízení nápravy osobních aut a ...

Autoservis Bosch Car servis v Opavě poskytuje kompletní a profesionální servis osobních i dodávkových vozidel s moderním čtyřsloupovým zvedákem pro přesnou diagnostiku geometrie a seřízení nápravy.


Dekarbonizace -  čištění filtrů pevných částic (DPF) ve vozidlech s ...

Dekarbonizace - čištění filtrů pevných částic (DPF) ve vozidlech s ...

Společnost TQM - holding s.r.o. disponuje speciálním přístrojem pro čištění filtrů pevných částic. Pokud chcete provést dekarbonizaci filtru DPF, obraťte se na nás.


Opravy karoserií - rovnací stolice značky Celette, kompletní ...

Opravy karoserií - rovnací stolice značky Celette, kompletní ...

Navštivte Bosh Car servis TQM – holding s.r.o., kde provádíme kompletní opravy karoserií osobních i užitkových vozidel. Komplexní karosářské práce v Opavě, díky špičkové rovnací stolici Celette.