Zadavatelem microsite je firma JK speed kipper s.r.o.Mezinárodní kamionová doprava, cisternová přeprava zemědělských komodit a materiálu

Nepřetržité a vždy spolehlivé zásobování bioplynových stanic docílíte se společností JK speed kipper s.r.o. z Brna Židenice. Spolehlivá přeprava potravin pomocí vícekomorových cisteren.Hledáte spolehlivého přepravce potravin, který je schopen přepravit i velké množství materiálu?

JK speed kipper s.r.o. je firma nacházející se v Brně Židenicích specializující se na mezinárodní kamionovou přepravu potravin a dalšího materiálu. Zaměřujeme se primárně na nepřetržité zásobování bioplynových stanic, kdy převážíme především různé zemědělské komodity, jako je cukrovarnická melasa či lihovarnické výpalky. Přepravu zajišťujeme naším vysoce spolehlivým cisternovým návěsem značky MAGYAR, jenž je pro tyto účely tepelně izolovaný, a proto také nejvhodnější. Současně přepravujeme i sypké materiály, tedy písek, štěrk a drť, k čemuž nám slouží náš moderní vozový park s pěti soupravami.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kvalitní přeprava sypkého materiálu a potravin

Kvalitní přeprava sypkého materiálu a potravin

Tuzemská a mezinárodní doprava volně loženého sypkého materiálu sklápěcími návěsy či potravin cisternovým návěsem - JK speed kipper s.r.o., Brno-město.