Zubní lékař Praha 6 – komplexní péče pro Váš chrup

Hledáte na Praze 6 zubního lékaře? Pak neváhejte kontaktovat zubní ordinaci VICTORIA - DENT, s.r.o., kde se profesionálně postarají o Váš chrup.Zakládáte si na hezkém úsměvu a hledáte svého zubního lékaře na Praze 6? Zubní ordinace VICTORIA - DENT, s.r.o. nabízí v příjemném prostředí komplexní zubní ošetření a péči o Váš chrup.

Ať už požadujete běžnou preventivní zubní prohlídku, ošetření zubu nebo složitější zákrok, zde jste v nejlepších rukách. Zabýváme se implantologií i protetikou při ztrátě jednoho zubu i celého chrupu a samozřejmostí je také nezbytná zubní hygiena jako prevence kazivosti zubů.

Neváhejte se již dnes objednat na vyšetření do zubní ordinace VICTORIA - DENT, s.r.o., kde Vás čeká vlídné přijetí a profesionální péče.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Dentální hygiena včetně Airflow dokonale odstraní zubní plak

Dentální hygiena včetně Airflow dokonale odstraní zubní plak

Starejte se o svůj úsměv a navštěvujte pravidelně dentální hygienu v zubní ordinaci VICTORIA - DENT, s.r.o. na Praze 6, kde Vám pomocí techniky Airflow odstraní zubní plak i nežádoucí pigmentaci.


Stomatologie Praha 6, zubní ordinace, implantologie, stomatochirurgie

Stomatologie Praha 6, zubní ordinace, implantologie, stomatochirurgie

Implantologii, stomatochirurgii, paradentologii, dentální hygienu a stomatologickou péči poskytuje VICTORIA - DENT, s.r.o., MUDr. Radim Horák s ordinací v Praze 6.
>
>