Microsite byla vložena dne:23.03.2019
ID microsite: 140518, počet zhlédnutí:  10
Zadavatelem microsite je firma

Mateřská škola, Praha 10, Boloňská 313

Mateřská škola Prah 10 s kvalitním předškolním vzděláváním, velkou zahradou se zelení

Rozvoj tvůrčího myšlení, nové originální metody, ale i zábavné činnosti Vaše děti zažijí ve vzdělávací instituci zaměřující se na předškolní vzdělávání, Mateřská škola, Praha 10, Boloňská 313.

Mateřská škola Prah 10 s kvalitním předškolním vzděláváníPražská mateřská škola s velkou zahradou se zelení, Horní MěcholupyRozvoj tvůrčího myšlení, aktivity i zábavné činnosti, MŠ Praha 10

Ty nejlepší vzpomínky z mateřské školy si Vaše dítě odnese z instituce
Mateřská škola, Praha 10, Boloňská 313, Horní Měcholupy.

Maximální osobnostní rozvoj dětí s využitím moderních výukových metod a forem práce, to vše a mnohem více je hlavním cílem našeho předškolního vzdělávání. Společně s profesionálními pedagogy se snažíme především o kvalitní předškolní vzdělávání, jež je založeno na rozvoji tvůrčího myšlení, fantazie, experimentování, a to s přihlédnutím k individualitě každého dítěte. Pro děti organizujeme řadu akcí, vedeme několik zájmových kroužků a aktivit, které se rovněž aktivně podílí na všestranném rozvoji těchto malých osobností. Jsme moderně vybavená škola s barevnými a prostornými třídami, venkovním hřištěm a zahradou obklopenou bohatou zelení.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY