Zadavatelem microsite je firma SOŠ DrtinovaStřední odborná škola se zaměřením na právní, diplomatické a sociální služby, právní akademie

Studujte na moderní střední škole na Praze 5, která Vám zajistí perspektivní profesní uplatnění. SOŠ Drtinova se vyznačuje profesionálním týmem pedagogů i aktivní výukou cizích jazyků.Střední škola pro všechny žáky zajímající se o právo a politickou situaci u nás i v zahraničí, taková je SOŠ Drtinova sídlící na Praze 5 Smíchov.

Vyberte si střední školu, která Vás připraví na všechny nástrahy budoucího povolání v oblastech práva a sociálních služeb. Studujte na střední odborné škole se zaměřením na právní, diplomatické a sociální služby včetně právní akademie. Zajistíme Vám vzdělání v rozličných profilových předmětech počínaje právem, veřejnou správou přes výuku cizích jazyků až po diplomacii a mezinárodní vztahy. Kromě samotného studia se naši studenti realizují v mnoha zájmových činnostech, ať už se jedná o pěvecký sbor, historický klub či charitativní činnost. Velká část si také rozšiřuje své obzory na zahraničních stážích, exkurzích či výměnných pobytech.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>