Zadavatelem microsite je firma MICRONIC Přerov, s.r.o.Chytrý byt - výroba, prodej inteligentní elektroinstalace a skleněné dotykové ovladače, vypínače

Společnost MICRONIC Přerov má zkušenosti s realizací chytrých bytů. Inteligentní elektroinstalace vyrábí více než 10 let. Naše skleněné dotykové ovladače získali ocenění na výstavě Infotherma2018.V současné době roste u novostaveb tlak na nízkou spotřebu energie a zdravé prostředí, proto se zvyšuje zájem o inteligentní elektroinstalace, tyto umožní řízení různých systémů celého domu současně a sledování potencionálně nebezpečných stavů. Vhodným řešením je inteligentní systém ChytrýByt od společnosti MICRONIC Přerov, s.r.o.

Dále dodáváme systém TopeníChytře pro zónovou regulaci vytápění a kotelen. K ovládání lze využít skleněné dotykové vypínače, které dodáváme v originálním designu na míru. Dotykové ovladače lze využít pro všechny funkce od řízení topení (termostat), ovládání světel, vrat apod., jsou hezké a šetří hodně místa na zdi.

Rádi Vám poradíme, navrhneme a případně i nainstalujeme spolehlivé řešení. Náš software umožňuje provádění změn na řízení i běžným uživatelům bez znalostí programování, v různých úrovních oprávnění.

Náš systém využívá spolehlivé jednotky ověřené i v průmyslu:
- je navržen formou stavebnice se sběrnicí
- systém efektivně řídí různé technologie v domě
- využití je v bytech, rodinných domech, bytových domech i průmyslových budovách

- můžeme jej propojit i na systém zabezpečení EZS Jablotron100Skleněný dotykový ovladač s termostatem získal ocenění návštěvníků na výstavě Infotherma2018 - 2. místo v soutěži TOP výrobek.

Nabízíme konzultaci a předvedení u nás na firmě nebo různých výstavách.

Nabízíme možnost efektivní spolupráce na realizacích i s běžnými elektroinstalačními firmami po celé ČR a SR. Neváhejte se na nás obrátit.

Pomáháme Vám žít pohodlněji, a v bezpečí.Bydlete „chytře“.

Tým Micronic Přerov s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY
>
>