Chytrý byt - výroba, prodej inteligentní elektroinstalace a skleněné dotykové ovladače, vypínačeSpolečnost MICRONIC Přerov má zkušenosti s realizací chytrých bytů. Inteligentní elektroinstalace vyrábí více než 10 let. Naše skleněné dotykové ovladače získali ocenění na výstavě Infotherma2018.

V současné době roste u novostaveb tlak na nízkou spotřebu energie a zdravé prostředí, proto se zvyšuje zájem o inteligentní elektroinstalace, tyto umožní řízení různých systémů celého domu současně a sledování potencionálně nebezpečných stavů. Vhodným řešením je inteligentní systém ChytrýByt od společnosti MICRONIC Přerov, s.r.o.

Dále dodáváme systém TopeníChytře pro zónovou regulaci vytápění a kotelen. K ovládání lze využít skleněné dotykové vypínače, které dodáváme v originálním designu na míru. Dotykové ovladače lze využít pro všechny funkce od řízení topení (termostat), ovládání světel, vrat apod., jsou hezké a šetří hodně místa na zdi.

Rádi Vám poradíme, navrhneme a případně i nainstalujeme spolehlivé řešení. Náš software umožňuje provádění změn na řízení i běžným uživatelům bez znalostí programování, v různých úrovních oprávnění.

Náš systém využívá spolehlivé jednotky ověřené i v průmyslu:
- je navržen formou stavebnice se sběrnicí
- systém efektivně řídí různé technologie v domě
- využití je v bytech, rodinných domech, bytových domech i průmyslových budovách

- můžeme jej propojit i na systém zabezpečení EZS Jablotron100Skleněný dotykový ovladač s termostatem získal ocenění návštěvníků na výstavě Infotherma2018 - 2. místo v soutěži TOP výrobek.

Nabízíme konzultaci a předvedení u nás na firmě nebo různých výstavách.

Nabízíme možnost efektivní spolupráce na realizacích i s běžnými elektroinstalačními firmami po celé ČR a SR. Neváhejte se na nás obrátit.

Pomáháme Vám žít pohodlněji, a v bezpečí.Bydlete „chytře“.

Tým Micronic Přerov s.r.o.Zadavatelem microsite je firma 

MICRONIC Přerov, s.r.o.Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Elektromontáže a elektromontážní práce

ZMES, s. r. o.

Elektromontáže a elektromontážní práce

Elektromontáže a elektromontážní práce pro průmyslové, veřejné i soukromé objekty.


Komplet elektromontážní práce - výškové elektropráce na montážní plošině

Eltom, s.r.o.

Komplet elektromontážní práce - výškové elektropráce na montážní plošině

Pokud potřebujete zajistit komplet elektromontážní práce za použití montážní plošiny, obraťte se na firmu ELTOM s.r.o., která má v oboru mnohaleté zkušenosti. Působíme v Ostravě i ve Zlínském kraji.


Profesionální revize strojů a strojních zařízení - pro občany i průmyslové provozy

RUDOLF LANGER s.r.o.

Profesionální revize strojů a strojních zařízení - pro občany i průmyslové provozy

Profesionální revizi strojů a strojních zařízení provádí firma RUDOLF LANGER s.r.o. z Opavy. Elektroinstalační služby poskytujeme pro občany, obytné objekty a průmyslové provozy.


Elektrikářské práce, elektroinstalace Praha – profesionalita od odborníků

Elektrikář Praha Tomáš Erben

Elektrikářské práce, elektroinstalace Praha – profesionalita od odborníků

S elektřinou není radno si zahrávat. Pokud potřebujete například elektroinstalace menších i větších rozsahů, s důvěrou se obraťte na profesionály z firmy Tomáš Erben – elektrikářské práce z Prahy.


Připojení vysokého napětí ke stavbám - poradenství a výstavba

COBAP s.r.o. Služby v oblasti elektroinstalace Praha

Připojení vysokého napětí ke stavbám - poradenství a výstavba

Instalace kabelů a montáž kabelových sloupů i nosných konstrukcí. Montáž rozvoden a vrchního vedení VN. Kompletní služby – od poradenství, realizace až po servis zajišťuje společnost COBAP s.r.o.