Microsite byla vložena dne:13.03.2019
ID microsite: 140442, počet zhlédnutí:  36
Zadavatelem microsite je firma

ARSY line, s.r.o.

Závitové technologie HELICOIL®PLUS, vysoce pevné a spolehlivé závity pro mnoho odvětví

Závity té nejvyšší spolehlivosti Vám vyrobí dynamická společnost ARSY line, s.r.o. se sídlem v Ludgeřovicích u Opavy. Důležitý konstrukční prvek pro automobilové a letecké odvětví i astronautiku.

Závitové technologie HELICOIL®PLUS pro průmyslová odvětvíHELICOIL®PLUS technologie pro vysoce pevné a spolehlivé závityVýroba a opravy závitů pro lékařskou techniku i astronautiku, Ludgeřovice

Vysoce pevné závity splňující ty nejpřísnější předpisy a normy naleznete u neustále se rozvíjející společnosti ARSY line, s.r.o. sídlící v Ludgeřovicích u Opavy. Zajistíme Vám maximální vysokopevnostní závitové spojení díky naší revoluční závitové technologii HELICOIL®PLUS, která byla vyvinuta pro potřeby mnoha promyslových odvětví. HELICOIL®PLUS nachází uplatnění všude, kde je nezbytně důležité pancéřování závitu, tedy v oboru strojírenství, automobilovém průmyslu, elektrotechnice či lékařské technice. Své důležité místo rovněž zaujímá v oblasti letecké dopravy i na poli astronautiky. V současnosti provádíme taktéž opravy závitů, čímž u daného závitu ještě několikanásobně zvýšíme jeho pevnost.

ARSY line, s.r.o., vysoce pevné a spolehlivé závity.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY
Závitová technologie, vysokopevnostní závity pro strojírenství, automobilový průmysl

Závitová technologie, vysokopevnostní závity pro strojírenství, ...

Společnost ARSY line, s.r.o. distribuuje a prodává závitovou technologii vysoké pevnosti. Závitové vložky dodáváme do strojírenství, automobilového i leteckého průmyslu.

ARSY line, s.r.o.
Závitové vložky Helicoil plus pro vysokopevnostní spojení, Opava

Závitové vložky Helicoil plus pro vysokopevnostní spojení, Opava

Nabízíme dodávku: - závitových vložek Helicoil plus, závitová technologie pro vysokopevnostní spojení - závitové vložky Free running - zelená barva - závitové vložky Screwlock - červená barva - použití pro šrouby vyšší třídy pevnosti od 8,8. Výhody závitového systému Helicoil plus: - snadná a časově úsporná montáž - vysoké zatížení ...

ARSY line, s.r.o.